За столи недавно ще сідали ми
За столи недавно ще сідали ми, а сьогодні навкруги зирни: Так, в легкім похміллі, і в локдауні нами вже прожито пів зими. >>
Президент i скаути. (Фото зi сторiнки Вiктора Ющенка у «Фейсбуцi».)
Сьогодні Вифлеємський вогонь миру має особливе значення, адже саме мирного неба над головою так довго ми всі чекаємо, а ця різдвяна традиція об’єднує всіх і кожного.
Сердечно вдячний отримати привітання від міжнародної скаутської організації «Скаутство Європи в Україні».
На минулому тижні завершився міжнародний з’їзд скаутів, і мені надзвичайно приємно, що вони знайшли час та вручили нам Вифлеємський вогонь миру.
Передріздвяну традицію — розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру — започатковано в Австрії, проте завдяки пластунам акція була запроваджена і в Україні.
Щороку з рук у руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, хто чекає світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із Заходу на Схід, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.
Сама церемонія передачі вогню існує і підтримується пластунами вже понад 20 років. У 2012 році представники організації вручили вогонь Папі Римському, у 2014-му — патріарху Варфоломію, у 2016-му — президенту Польщі... Переконаний, ця традиція існує, щоб нагадувати людям, що у світі може бути стільки добра, скільки ми самі собі принесемо.
Окрема подяка вам, що ви, пластуни, передаєте Вифлеємський вогонь миру нашим воїнам на cході нашої країни! Це об’єднує нашу націю в єдине ціле і додає віри в нашу перемогу!
Дякуємо вам за цю краплинку світла і тепла, яку ви привезли до нас.
За столи недавно ще сідали ми, а сьогодні навкруги зирни: Так, в легкім похміллі, і в локдауні нами вже прожито пів зими. >>
Українська літературна мова не мислима як без її шанувальників, так і без правопису. >>
Був поганим рік мишачий —
Дошкуляли нам невдачі, >>
Згадалися мені наші мандри на Черкащину до Городища, до Млієва. >>
Шановна редакціє! Здивувала позиція Остапа Дейнеги, який помилково (та й не тільки він) вважає Володимира Яворівського письменником-патріотом. >>
Величний історик, письменник і громадський діяч Іван Огієнко свого часу писав: «У який бік не поглянемо, скрізь побачимо, як оригінально, своєрідно складав свою культуру народ український. >>