За передплатника замовте слово!

13.10.2020

 
Шановний пане Михайле! Звертається до вас колишній учитель історії, а нині пенсіонер із села Звіздівка Костопільського району Рівненської області.
 
Насамперед хочу подякувати вам і колективу редакції за таку чудову газету, якою є «Україна молода». 
 
Я передплачую «УМ» давно, але мене хвилює майбутнє. Чому? Останнім часом номер за п’ятницю-суботу приносять аж у вівторок. А в цьому номері — програма телебачення.
 
І багато читачів можуть через це відмовитися передплачувати «Україну молоду». Хоча сам я буду передплачувати її в будь-якому випадку.
 
Я вже телефонував у редакцію, у відділ розповсюдження, і з’ясував, що вашої вини тут немає, а вся проблема в Укрпошті. Але щось треба робити, бо мені шкода таку газету, як «Україна молода».
 
Можливо, звертатися до депутатів Верховної Ради і порушувати це питання там. Можливо, міняти графік роботи місцевих відділень Укрпошти, адже субота в нас вихідний день, тому номер за п’ятницю-суботу отримуємо аж у вівторок.
 
Наразі бажаю вам і колективу редакції здоров’я і творчих успіхів. Сподіваюся, що «Україна молода» буде й далі процвітати. 
 
 
М. МАЛИШ
с. Звіздів, Костопільський район, Рівненська область
 

  • І надійне плече друга…

    Розглянувши детально той стан, у якому сьогодні перебуває зовнішній світ і ті країни, з якими межує наша держава, стає зрозуміло, що ніяка нація, ніяка країна не може жити відокремлено – незалежно від того відкриті її кордони чи закриті. >>

  • Чорний імператор грядок

    Ще править зима і може здатися, що ми, садівники і городники, зараз відпочиваємо від минулого сезону. Але де там! Хтось продовжує вирощувати свіжі овочі та зелень на вікні, і в них це виходить. >>