Худенька блондинка: зірка «Величного століття» Мір’єм Узерлі відновила свій натуральний образ

18.10.2019
Худенька блондинка: зірка «Величного століття» Мір’єм Узерлі відновила свій натуральний образ

Мір’єм Узерлі.

Чимало акторів, зігравши зіркову роль, назавжди стають заручниками своїх героїв. Щось подібне переживає і німецька актриса турецького походження Узерлі Мір’єм, що зіграла роль нашої легендарної співвітчизниці — Роксолани — в історичній теледрамі «Величне століття».
 
Зйомки у кількох сезонах такого потужного проекту, де кожна серія тривала 100-120 хвилин, психологічно, та й фізично також, далися актрисі дуже важко. Трапився навіть психологічний зрив Мір’єм, коли вона просто втекла зі знімального майданчика наприкінці роботи над третім сезоном. 
 
Частково через вимоги продюсерів задля ролі актриса набрала зайві кілограми, а може, й через стреси, адже виснажлива робота, важкі перельоти з Туреччини до Німеччини, де постійно проживає Узерлі, не сприяли розміреному й налагодженому життю.
 
Тож лишень після зйомок зірка змогла взятися за себе, привести своє тіло, та й душу також, до бажаних параметрів. Щоб якось відійти від образу своєї знаменитої героїні, актриса змінила «масть» і з рудокосої хуррем перетворилася на біляву сучасну жінку, захопилася косметичними процедурами, які не в кращий бік змінили обриси її обличчя, на що відразу негативно відреагували прихильники таланту актриси.
 
Та ось нещодавно зірка потішила своїх фоловерів новими фото у власному мікроблозі, де мала вигляд натуральної красуні, без будь-якого макіяжу — такою, якою її полюбили мільйони глядачів по всьому світу, адже «Величне століття» закупили десятки телекомпаній, відповідно — подивилися сотні мільйонів глядачів на всіх континентах.
 
«У кіно з’явилася тенденція зображати сильних жінок. Але іноді у спокійному характері може ховатися велика сила», — якось зізналася Мір’єм.
 
Мабуть, актриса мала на увазі не лише свою героїню — Роксолану, а й себе. 

 • Катрін Деньов перенесла інсульт

  Використовуючи сталий вираз «справжня француженка», на думку відразу спадає ім’я славетної кінозірки без перебільшення світового масштабу Катрін Деньов. >>

 • Леді Гага зіграє вбивцю у стрічці Рідлі Скотта

  Пропозиція, яка надійшла співачці від культового британського режисера 81-річного Рідлі Скотта («Чужий», «Солдат Джейн», «Гладіатор», «Ганнібал»), була обумовлена як талантом співачки, який вона проявила у нещодавно знятому фільмі «Зірка народилася», за який Леді Гага отримала «Оскара», так і неабия >>

 • 70-річний Річард Гір втретє стане батьком

  Голлівудська зірка Річард Гір у свої 70 років утретє стане батьком. Нагадаємо, що лише в лютому цього року дружина актора, Алехандра Силва, подарувала йому сина Александра, і вже знову світ дізнався про новину, що пара очікує на поповнення. >>

 • Леся Нікітюк відкрила свою «Le Маршрутку»

  «Ями, на дорогах ями і розведені мости...» — ці слова цілком можуть стати черговим хітом української поп-культури у виконанні українки у п’ятнадцятому коліні Лесі Нікітюк. >>