Дві українські спортсменки здобули «золото» та «срібло» на професійному турнірі з бодібілдингу у Фінляндії

11.10.2019
Дві українські спортсменки — черкащанка Оксана Оробець та львів’янка Оксана Бригідир — тріумфували на професійному турнірі із бодібілдингу IFBB Nocco Nordic Pro, який проходив у Фінляндії, в місті Лахті.

Як повідомляють у Національній федерації бодібілдингу України, у фітнесі Оксана Оробець посіла перше місце, а Оксана Бригідир стала срібною призеркою турніру з фітнес-бікіні.

Отож обидві наші спортсменки привезуть в Україну «золото» та «срібло» з престижного турніру з бодібілдингу, призовий фонд якого —  15 000$.

Відзначимо, що перше місце з фітнес-бікіні у Лахті посіла чинна чемпіонка світу серед Elite Pro Меліна Калтаніємі з Фінляндії.

Тим часом Оксана Оробець заявила у своєму «Інстаграмі», що змагання у Фінляндії — передостанні у її професійній кар’єрі, оскільки вона планує завершити свою 17-річну кар’єру атлета.

Нагадаємо, нещодавно черкащанка вдруге за нинішній рік виграла турнір професіоналів із фітнесу і бодібілдингу Arnold Classic Europe IFBB Elite Pro Show 2019  у Барселоні.