Сестри Вачовскі знімуть продовження легендарної «Матриці»

05.06.2019
Сестри Вачовскі знімуть продовження легендарної «Матриці»

Сестри Вачовскі розпочали роботу над продовженням культової трилогії «Матриця». (Для тих, хто добре пам’ятає, що режисерами перших частин стрічки були брати Вачовскі, зазначимо, що ніякої помилки немає: Ларрі та Ендрю змінили стать і тепер звуться Лана та Лілі, тобто сестри Вачовскі.)
 
 
Сенсаційну новину про продовження фільму повідомив у інтерв’ю Yahoo Movies режисер і каскадер Чад Стахелскі.
 
 
Отже, знаменита фраза з «Матриці» «Немає ніякої ложки», яка означає ілюзорність чого-небудь, набуває цілком реальних обрисів. 
 
Уперше чутки про перезапуск культового фільму з’явилися у березні 2017 року. Як повідомляв The Hollywood Reporter, проект уже був на столі Warner Bros, актора Майкла Б. Джордана розглядали на головну роль у фільмі, а над сценарієм працював автор «Месників» Зак Пенн. Але дует Вачовскі не мав наміру брати участь у проекті, а без них і нова «Матриця» не була б тим, завдяки чому вона потрапила до класики наукової фантастики.
 
«Я дуже щасливий, що Вачовскі не просто знову знімуть «Матрицю», а й розширять те, за що ми всі любили цей фільм», — додав Чад Стахелскі, який, нагадаємо, був дублером актора Кіану Рівза, виконавця головної ролі. 
 
Перша частина стрічки вийшла (важко повірити!) в 1999 році. 20 років тому це був і справді приголомшливий фільм із фантастичними спец­ефектами. Для Кіану Рівза стрічка стала визначальною в кар’єрі. Власне, помітніших робіт у кіно в нього після «Матриці» так і не було.
 
Чи повернеться Рівз у четверту частину фантастичної кіноепопеї, наразі залишається загадкою. Хоча сам актор неодноразово заявляв, що з задоволенням узяв би участь у четвертій «Матриці», але за умови, що над нею працюватимуть Вачовскі. 

 • «Матір Драконів» Емілія Кларк зізналась, чи поставила б принца Вільяма на коліна

  Ім’я зірки «Ігри престолів» (хоча більшість уподобала її в головній ролі мелодрами «До зустрічі з тобою») Емілії Кларк постійно перебуває то на вустах шанувальників її таланту, то на сторінках глянцю, адже всім цікаво, де вона, з ким вона, наскільки серйозні стосунки акторки з її друзями протилежної >>

 • Катрін Деньов перенесла інсульт

  Використовуючи сталий вираз «справжня француженка», на думку відразу спадає ім’я славетної кінозірки без перебільшення світового масштабу Катрін Деньов. >>

 • Леді Гага зіграє вбивцю у стрічці Рідлі Скотта

  Пропозиція, яка надійшла співачці від культового британського режисера 81-річного Рідлі Скотта («Чужий», «Солдат Джейн», «Гладіатор», «Ганнібал»), була обумовлена як талантом співачки, який вона проявила у нещодавно знятому фільмі «Зірка народилася», за який Леді Гага отримала «Оскара», так і неабия >>

 • 70-річний Річард Гір втретє стане батьком

  Голлівудська зірка Річард Гір у свої 70 років утретє стане батьком. Нагадаємо, що лише в лютому цього року дружина актора, Алехандра Силва, подарувала йому сина Александра, і вже знову світ дізнався про новину, що пара очікує на поповнення. >>