Громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас закидають олігарху Ігорю Коломойському погрози вбивством

22.05.2019
Щойно відомий олігарх Ігор Коломойський повернувся в Україну після дворічного вигнання, як у зворотному напрямку (за кордон) попрямували окремі його опоненти, які побоюються розправи. 
 
Зокрема, громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані написали заяву у правоохоронні органи України на Ігоря Коломойського після його інтерв’ю, в якому олігарх назвав їх «аферистами» і пообіцяв «вивести на світло Боже».
 
Як повідомляє «Радіо «Свобода», Ігор Фруман та Лев Парнас вимагають розпочати досудове розслідування щодо можливого вчинення Коломойським «злочину проти життя».
 
Зокрема, у заяві, яку надала журналістам адвокатка Аліна Самарець, що представляє їхні інтереси в Україні, зазначається: «У зв’язку з погрозами Ігоря Коломойського ми вимушені задля своєї безпеки виїхати з України до свого місця проживання у США, не закінчивши своїх особистих справ в Україні. Таким чином, Ігорем Коломойським вчинено злочин проти життя, а саме: готування до вбивства».
 
Відповідні заяви, за словами пані Самарець, відправлені на ім’я Генпрокурора України Юрія Луценка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови Державного бюро розслідувань Романа Труби. Надходження цих заяв у відомствах підтвердили.
 
Лев Парнас також заявив у коментарі ЗМІ: «Це все брехня, що ми якісь аферисти, що ми в когось гроші просимо або те, що в нас начебто кримінальні справи в Америці... Чому він нам пред’явив такі погрози, такі небезпечні заяви, я не можу пояснити, ми самі у шоці. Ми боїмося за наше життя. Тому ми і написали заяви. Все, що ми робимо — це рекомендація наших захисників. Головний адвокат — це Руді Джуліані».
 
Зауважимо, що 17 травня в інтерв’ю програмі «Радіо «Свобода» «Схеми» Коломойський назвав аферистами двох американців — Лева Парнаса та Ігоря Фрумана, які нібито «збирають iз людей гроші», прикриваючись зв’язками з Джуліані.
 
Коломойський також заявив, що ФБР, можливо, і веде розслідування стосовно нього, але воно нічим не завершиться, бо він «нічого протизаконного на території США, ЄС чи України не скоїв».
 
Раніше видання The Daily Beast з посиланням на три джерела повідомило, що ФБР веде розслідування проти олігарха Ігоря Коломойського. Мовляв, Коломойського «звинувачували у замовних убивствах» (у 2015 році), а тепер вважають покровителем кандидата у президенти коміка Володимира Зеленського.
 
10 травня персональний адвокат американського лідера Рудольф Джуліані планував приїхати в Україну, щоб умовити новообраного Президента Володимира Зеленського не припиняти розслідування справ, в яких зацікавлений Дональд Трамп. Він також збирався розповісти Зеленському, що знає про людей з його оточення.
 
Пізніше Джуліані скасував візит, заявивши, що він би опинився у «середовищі людей, які є ворогами президента США, а в деяких випадках і ворогами Сполучених Штатів».