Уряд Венесуели та опозиція проведуть переговори в Норвегії

17.05.2019
Уряд Венесуели та опозиція проведуть переговори в Норвегії

(REUTERS)

Уряд Венесуели та опозиція надіслали своїх представників до Норвегії для переговорів щодо врегулювання ситуації в південноамериканській країні.
 
Про це в четвер, 16 травня, повідомили агенції «Ассошiейтед Пресс» i «Рейтер» iз посиланням на свої джерела як в уряді, так і в опозиційних колах.
 
За даними джерел, делегації очолюють венесуельський міністр інформації Хорхе Родрігес та член контрольованої опозицією Національної асамблеї Сталін Гонсалес. Глава Венесуели Ніколас Мадуро не коментував переговори, проте заявив, що Родрігес виконує «дуже важливу» місію за межами країни.
 
А «Німецька хвиля» нагадує, що Європейський Союз планує найближчим часом надіслати до Венесуели свою делегацію, яка має запропонувати шляхи виходу з політичної кризи. Венесуельська опозиція вважає, що Мадуро був незаконно обраний президентом, тоді як останній звинувачує опозиціонерів у тому що вони є маріонетками США, котрі хочуть захопити владу.
 
Тим часом міністерство транспорту США 15 травня наказало припинити комерційне пасажирське та вантажне авіасполучення між США та Венесуелою. Причиною цього рішення були названі заворушення та насильство біля аеропортів в південноамериканській країні. Чимало міжнародних авіакомпаній уже припинили польоти до Венесуели, проте венесуельські авіакомпанії все ще виконували рейси, зокрема до Маямі.