Розваги, а не розбудова держави

15.05.2019

Українців люблять звинувачувати в антисемітизмі, але вибори Президента в Україні наочно довели несправедливість цих докорів.
 
Громадяни України Володимир Зеленський та Юлія Тимошенко на останніх президентських виборах набрали найбільше голосів виборців, незважаючи на свою національність, до того ж леді Ю постійно користується успіхом в електорату.
 
Чи можливий такий успіх на виборчих перегонах у президенти, як у Зеленського, в Росії у Жириновського, теж етнічного єврея? Ні, ніколи, хоч він і є досвідченим політиком упродовж десятиліть.
 
Неможливий він і в політиків єврейського походження у Польщі, а також у Німеччині, хоч ця країна і відчуває свою провину перед євреями за Холокост.
 
Зеленський підкорив своїх виборців російськомовними розважальними шоу, які далекі від української культури. У нього немає ніяких навиків і здібностей у політичній діяльності, в управлінні державою, не є він і українським патріотом, але його риторика підкорила частину виборців, на відміну від Порошенкового гасла «Мова, віра, армія», яке є основою будь-якого державотворення.
 
Без цих компонентів сьогодні немислима наша країна. Але виявилося, що вони незатребувані українськими виборцями – на перший план вони поставили розваги, а не розбудову держави, мову, українську ідентичність.
 
Попередні покоління українців заклали основи державності, користуючись якими Україна після довгих намагань усе ж здобула незалежність і державність, за яку воювали воїни УПА, страждали по тюрмах дисиденти, загинули Небесна сотня і тисячі бійців на фронті на Донбасі.
 
Вибори Президента показали, що в Україні не існує української нації, народу, а проживає тільки населення, якому байдужа держава, її розвиток, тому перспективи України сумні.
 
Керівник держави, національно свідома інтелігенція повинні зробити критичний висновок із цього і задіяти всі сили для створення української нації з постгеноцидного населення, відновити в паспорті незаконно прибрану графу «національність».
 
Без створення української нації неможлива побудова повноцінної Української держави. Населення України не вважає цінністю державність і прагне експериментів над собою і країною, що може призвести до жахливих наслідків. 
І. ШІМАНЧУК
Рівне

 • Страшне в Одесі

  Страшне в Одесі. Загинуло 8 людей (за попередніми даними) в готелі Токіо Стар. Згоріли в пожежі >>

 • Ще не вмерла Україна

  Я чую знову і знову, що тому чи іншому моєму співгромадянинові не подобається наш національний гімн. А ви знаєте, що "кумір міліонов" таки поміняє і гімн, і прапор. Поміняє не з великої любові до прапору і гімну, а тому щоб продемонструвати всьму світові, що в Україні немає святинь, немає констант >>

 • Звільнення Безсмертного - це тактика малих поступок агресору

  Звільнення Романа Безсмертного відбулося через подачу ним об’єктивної актуальної ситуації на Донбасі. Вирішальною підставою для відставки, на мою думку, стала його заява про те, що після загибелі поблизу Маріуполя чотирьох морських піхотинців, Україні слід призупинити участь у мінському форматі >>

 • Про війну громадянську і не громадянську

  В Україні не громадянська війна хоча б тому, що в наших ворогів немає ніякого альтернативного образу України. Більше того, вони взагалі не визнають існування українців як окремої нації, вважаючи Україну штучним утворенням, відірваним підступними австро-угро-англо-саксами, поляками, німцями та іншими >>

 • Мудрістю і не пахне

  Без реалізації національної ідеї на основі поезії-вчення Тараса Шевченка повноцінну, самодостатню державу ми не побудуємо, не відбудеться справжнє національне відродження. >>