Розваги, а не розбудова держави

15.05.2019

Українців люблять звинувачувати в антисемітизмі, але вибори Президента в Україні наочно довели несправедливість цих докорів.
 
Громадяни України Володимир Зеленський та Юлія Тимошенко на останніх президентських виборах набрали найбільше голосів виборців, незважаючи на свою національність, до того ж леді Ю постійно користується успіхом в електорату.
 
Чи можливий такий успіх на виборчих перегонах у президенти, як у Зеленського, в Росії у Жириновського, теж етнічного єврея? Ні, ніколи, хоч він і є досвідченим політиком упродовж десятиліть.
 
Неможливий він і в політиків єврейського походження у Польщі, а також у Німеччині, хоч ця країна і відчуває свою провину перед євреями за Холокост.
 
Зеленський підкорив своїх виборців російськомовними розважальними шоу, які далекі від української культури. У нього немає ніяких навиків і здібностей у політичній діяльності, в управлінні державою, не є він і українським патріотом, але його риторика підкорила частину виборців, на відміну від Порошенкового гасла «Мова, віра, армія», яке є основою будь-якого державотворення.
 
Без цих компонентів сьогодні немислима наша країна. Але виявилося, що вони незатребувані українськими виборцями – на перший план вони поставили розваги, а не розбудову держави, мову, українську ідентичність.
 
Попередні покоління українців заклали основи державності, користуючись якими Україна після довгих намагань усе ж здобула незалежність і державність, за яку воювали воїни УПА, страждали по тюрмах дисиденти, загинули Небесна сотня і тисячі бійців на фронті на Донбасі.
 
Вибори Президента показали, що в Україні не існує української нації, народу, а проживає тільки населення, якому байдужа держава, її розвиток, тому перспективи України сумні.
 
Керівник держави, національно свідома інтелігенція повинні зробити критичний висновок із цього і задіяти всі сили для створення української нації з постгеноцидного населення, відновити в паспорті незаконно прибрану графу «національність».
 
Без створення української нації неможлива побудова повноцінної Української держави. Населення України не вважає цінністю державність і прагне експериментів над собою і країною, що може призвести до жахливих наслідків. 
І. ШІМАНЧУК
Рівне

 • Оці чоловіки в темно-синіх костюмах безсовісно хакнули країну

  На фото - ті, хто вирішив свої молоді життя, час, енергію і знання віддати самовідданому служінню народу. Це вони, всупереч "злочинній владі попередників", безстрашно кинулись вперед, щоб цілодобово думати про народ та його потреби. >>

 • Якось по-новому я подивився в ці дні на Австрію і на Україну

  Минулої п’ятниці Австрія побачила і почула немислимі речі. Два провідних політика обговорювали плани масштабного розпродажу країни. Трапилося найгірше: люди втратили довіру до влади. І ось тут було неймовірно спостерігати, як в країні включився вироблений віками «кризовий модус» >>

 • «Загазована» країна

  Моя матір, переживши, як вона казала, польську владу, перших і других москалів, а також німців, дві війни і голод 1946-47 рр., у політичній ситуації орієнтувалася по газу: як починали говорити у телевізійних програмах про газ, вона одразу визначала «діагноз» — будуть вибори. >>

 • Коли пил осяде, президенство Порошенка згадуватимуть позитивно

  Петро Порошенко був гарним президентом України. За сукупністю факторів - найкращим з усіх, яких ми мали до цього. Він був викапаною копією українського суспільства - ногами він йшов в майбутнє, а руками тримався за минуле. >>

 • Конфлікт Зеленського з приниженими політиками: народ плескатиме в долоні

  Головний ресурс президента Зеленського - громадська думка та суспільний оптимізм більшості, який за масштабами, здається, перевищує стандартний "кредит довіри", що надається кожному новообраному президенту. >>