Чи не заважка шапка Мономаха для кОмікадзе?

08.05.2019

Шановні молодоукраїнці! Читаю ваші щемні часом публікації, поділяю погляди. До того ж як давній тусовець виступаю проти пресової «всеїдності» — давайте тяжіти до духовного гурманства. 
 
Останні політичні події, правда, вишуканістю не тішать. Тож констатація така: одному з кандидатів на президентське крісло звалилася така «шапка Мономаха», що той не знає, що з нею робити. І віднині він не комік, а кОмікадзе.
 
На жаль, не проглядається лик автохтона біля національного стерна. Хто виконає заповідь блаженнішої пам’яті Левка Лук’яненка про україноцентричність керманича, відповідної національності, переконань тощо?
 
Хоч української «квоти» проси у нинішніх володарів «кілець» на представництво. А що, ми ж толерантні!
 
Загалом же маємо контрацептиви проти узурпації влади, як-то Революції, Майдани, у корабельних радистів SOS, говорю як колишній радист. Тож спаси і порятуй, Господи!
 
А нині, вибачте, прошу допомогти знайти триколісний велосипед для дорослого. Як для інваліда ІІ групи — це все: і пошта, і бібліотека, і церква, і крамниця. Куплю велосипед, оплату гарантую. Тел. 068-481-21-00. 
Олексій ПЕРЕДЕРІЙ
с. Мала Білозерка, Василівський район, 
Запорізька область

  • Всеплодющая мати

    Слухаймо не торбохватів із жаднючими очима, а визнаного в усьому світі генія — сина простого сільського коваля Івана Яковича Франка: >>

  • Нам потрібен свій «Джон Дір»

    Здобутки аграріїв за 2019 рік надзвичайно радують, дарують натхнення і сподівання на краще майбутнє. Адже валовий збір зернових — у межах 70 млн тонн, а експорт 50 млн тонн у недалекому минулому важко було уявити. Результат прекрасний! >>

  • Коронавірус: що відрізняє Польщу від України

    Можна по-різному ставитись до польської політики. Але держава зараз працює дуже ефективно. Є вся необхідна інформація, чіткі інструкції, постійна комунікація, застереження від фейків, конкретні дії служб різних рівнів. >>