Якщо любите Україну...

05.04.2019

Шановні Юліє Володимирівно, Юрію Анатолійовичу, Олександре Юрійовичу, Анатолію Степановичу, Руслане Володимировичу, Олегу Валерійовичу, Ігоре Петровичу!
 
Ви досить часто різними словами говорили, писали, що дуже любите Україну, вболіваєте за долю її громадян. Тому кожний з вас заради реалізації своєї любові до людей і матері-України хотів, щоб його обрали Президентом.
 
Однак не так склалось, як гадалось. Кожному з вас сумно, незручно, морально болісно. Але, сподіваюсь, ваша любов до України та її громадян не згасла, а зміцніла, і вашу шану і любов до України та її людей можна підтвердити, здійснити в інший доброчинний спосіб.
 
Схваливши позитивну діяльність нинішнього Президента та висловивши йому правдиві зауваження за допущені недоліки і помилки в роботі, прошу кожного з вас із чистою совістю українського державника підтримати у другому турі ви­борів обрання на пост Президента Петра Порошенка. 
 
Планети зійшлися так, що свою любов до України та її жителів кожен із вас зможе реалізувати лише в один спосіб — не відкладаючи на потім, терміново під час зустрічей з виборцями, у всіх засобах масової інформації закликати громадян України проголосувати за Петра Олексійовича.
 
Викласти Порошенкові обґрунтовані вимоги щодо подальшої ефективної діяльності на посту Президента, щоб на засадах справедливості Росія припинила війну проти України, і українці у злагоді, порозумінні розвивали духовно соборну Україну.
 
Прошу Господа Бога, щоби він осінив кожного з вас, шановні Юліє Володимирівно, Юрію Анатолійовичу, Олександре Юрійовичу, Анатолію Степановичу, Руслане Володимировичу, Олегу Валерійовичу, Ігоре Петровичу, світлою мудрістю, і ваша любов до незалежної, правової, соціальної України примножилась, виборці з вашого благословення обрали Президентом України Петра Порошенка.
 
Не втратьмо нинішній єдиний шанс зберегти європейський цивілізаційний вибір України! 
Василь ЛИЗАНЧУК,
доктор філологічних наук, академік Національної академії вищої освіти України, лауреат Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка