Ми змінилися назавжди

20.02.2019

П’ять років... А як учора...
 
Уже п’ять років, як цієї ночі я не можу заснути... У вухах крики, шум, тріщить вогонь, вибухають феєрверки.. священики читають молитви, періодично лунає Гімн України.
 
«Ми вистоїмо!..», «на наше місце прийдуть мільйони!..», «жінки, підходьте ближче до сцени!..» , «хлопці! стоїмо!!», «тільки не повертайтеся спинами!»
 
Українська нація тоді проходила хрещення вогнем... Була окроплена кров’ю Героїв... 
 
До того дня я не раз чув: «Незалежність далась досить легко». Але саме у тому страшному болі втрат Героїв, у тих язиках полум’я, у тому на ранок 19 лютого згорілому центрі Києва — ми змінилися назавжди. Ми сильні! Ми вільні! 
 
І ми обов’язково будемо перемагати далі, хоч як важко це іноді не було! Попри «зраду», зневіру, озлобленість.
 
Так само стоячи плечем до плеча з побратимами — як у найгарячіші дні та ночі на Майдані, в ім’я кожного Героя Небесної сотні — тих, хто з дерев’яними щитами, у лижних касках та неймовірною вірою у свою країну і свій народ йшов на кулі та віддавав найдорожче — життя!
 
В ім’я кожного військовослужбовця, що захищає нашу країну на сході! 
 
Не забудемо! І збережемо кожну мить боротьби та кожне ім’я кожного Героя! 
Євген НИЩУК, 
«голос» Майдану

 • ПОЛІТПАРНАС: Наречена

  Серед поля сумна горобина —
  І струнка, й молода, як весна.
  А літа усе мимо і мимо,
  Але ж мріє про щастя й вона. >>

 • Такі жертви ніколи не минають марно

  Від сьогодні в удмуртів з'явився "свій Василь Макух": Альберт Разін, який здійснив в Іжевську спробу публічного самоспалення на знак протесту проти "звільнення від обов'язкового вивчення" удмуртської мови в школах Удмуртії >>

 • Василь Кук: останній командувач УПА

  9 вересня на сході сонця помер головний командир УПА, генерал-хорунжий Василь Кук. Людям не дано бачити, як народжується Історія: із криком новонародженої дитини у світ приходить лише загадка. Проте нам дано відчути на собі втрату: стати свідками відходу у вічність самої Історії. >>