Оззі Осборн відклав своє турне по Європі через грип

07.02.2019
Оззі Осборн відклав своє турне по Європі через грип

Оззі Осборн.

Вірусам не потрібні закордонні паспорти чи візи, вони легко перетинають кордони, не зважають на майновий чи віковий ценз, не звертають увагу на титули чи регалії, а просто «виконують» свою «чорну» справу, вкладаючи на ліжка (і добре, якщо домашні, а не лікарняні) сотні тисяч людей щороку. Інколи навіть зі смертельним фіналом...
 
Щоб не наражати своє життя на таку небезпеку, засновник легендарного гурту Black Sabbath Оззі Осборн відклав своє турне Європою.
 
У результаті захворювання на грип музикант перебуває у незадовільному стані, тож, остерігаючись подальшого ускладнення хвороби, вирішив піти на такий захід. 
 
Так порадив лікар-терапевт, який консультував його під час хвороби: унаслідок грипу інфекція уразила верхні дихальні шляхи, що, в свою чергу, може спровокувати пневмонію, якщо належним чином не провести ретельне лікування.
 
А навантаження на організм, спровоковані фізичним виснаженням від виступів на концертах, постійними переїздами, та ще й у зимовий період, не сприятимуть швидкому одужанню. Наразі дата відновлення графіку концертів музиканта не відома.
 
До слова, грип — не єдина хвороба, на яку «слабує» Осборн. Так, музикант багато років страждав від алкоголізму, і лиш на початку цього тисячоліття нарешті позбувся цієї згубної звички.
 
Проте не так давно преса писала про ще одну біду Оззі: він каявся у сексоголізмі перед дружиною, яка вимагала розлучення через його постійні подружні зради.
 
Музикант навіть клявся перед Шері Арден, що буде лікуватися від цієї згубної для його сім’ї звички у спеціалізованій клініці. Цікаво, що легше вилікувати?.. 

  • Брітні Спірз потрапила до психіатричної лікарні

    Скасувавши концерти нового шоу «Домінейшн», співачка вирішила присвятити більше часу своїм близьким, особливо батькові, який напередодні переніс дві операції, після останньої виникли ускладнення, і здоров’я його наразі під загрозою (минулої осені у 66-річного чоловіка діагностували хворобу кишечнику >>

  • Внучка Грейс Келлі виходить заміж за режисера

    Монарша сім’я Гримальді вже майже півстоліття дає харч для жовтої преси, починаючи з казкового весілля американської актриси Грейс Келлі та монарха Монако Реньє ІІ, її трагічної загибелі та закінчуючи постійними інфоприводами їхніх нащадків — трагічної загибелі чоловіка старшої доньки Кароліни, рома >>

  • Ніколас Кейдж побрався «по п’яні» у Лас-Вегасі

    Не тільки в США, а й у цілому світі (завдяки переважно кінематографу) знають, що одружитися за кілька годин без будь-якої адміністративної метушні можна в Лас-Вегасі — місті, яке точно ніколи не спить, адже це рай для ігроманів, любителів казино, дорогих ресторанів, клубів, веселого розгульного житт >>