Бойкот будь-яких виборів в Україні!

17.10.2018

Ми, мешканці сіл Чорний Острів, Дроховичі, Бориничі, Чижичі та інших, у 2016 р. зверталися до голови облдержадміністрації п. Синютки щодо ремонту дороги в наших селах.
 
Звернення було почуто: відремонтували дорогу від Ходорова до сільської ради с. Чорний Острів, а далі, через саме село, дорогу не ремонтували. Обіцяли продовжити ремонт у 2018 р., але вже осінь, а ремонт навіть не розпочинали. А дороги в нас такі, наче їх бомбардувала ворожа артилерія. Керівництво може заперечити, що немає коштів. Заперечуємо!
 
Стрийський лісгосп за весь час незалежності України вирізає цінні породи дерев у наших лісах (хоча ліс вирізали і в часи Радянського Союзу). На залізничній станції с. Бориничі щоденно завантажують по чотири (!) вагони.
 
Після оголошення Прем’єра Гройсмана про перевірку лісових господарств щодо законності вивезення лісу перестали подавати залізничні вагони під завантаження лісом. Отже, ліс вивозили незаконно? Але вивезення лісу в цей самий час здійснюють і далі, але фурами і таємно (на станції Бориничі валяються залишки лісу, який не помістився).
 
Отож кошти на ремонт доріг є з продажу лісу, і не лише для ремонту. За 27 років, що вирубували і вивозили ліс, можна було не лише відремонтувати дороги, а й збудувати нове залізобетонне покриття.
 
Ми вимагаємо, по-перше, негайно розпочати  ремонт доріг через села Чорний Острів, Бориничі, Дроховичі, Чижичі, Бринці-Церковні Жидачівського району Львівської області. По-друге, припинити красти ліс і вивозити його за кордон. По-третє, прийняти закон про вибори до Верховної Ради та голосувати за відкритими списками.
 
Якщо ці вимоги не будуть виконані — бойкот виборам. Залишаємо за собою право на інші радикальні дії, як-то перекриття залізничної колії тощо. 
Герман В. С., Пташник Р. З., 
Весенко І. О., Залізко З. В. 
та ще 19 підписів.

 • Від сьогодні Зеленський більше не належить собі - він належить країні

  Петро Порошенко іде достойно - зібравши підтримку найсвідоміших українців, моральних авторитетів, цвіту нації, як би пафосно це не звучало.
  Саме її нині не має, але має здобути нинішній переможець. Це означає, що в травні 2014 року ми дійсно вибрали найкращого з тих, хто був. >>

 • Про вибори

  Вчора був Песах. Величне свято на честь виходу євреїв з Єгипту. Let my people go, море розступилося, манна небесна посипалася і все таке. Це один з найбільш розкручених сюжетів. Його знають усі. Набагато менше людей знають, що Бог не планував маринувати свій обраний народ 40 років в пустелі >>

 • Клони Валуєва

  Невже Україна доборолась до самого краю? Клони Валуєва окупували телеканали. Проукраїнського там – кіт наплакав. Незрівнянно більше лиховісного валуєвського. Панують злостиві на повну губу. Розперезалися і вправляють мізки мільйонам >>

 • «Кандиди», «кандиди»...

  «Латинсько-український словник» (що може бути далі від виборів!) подає значення слова... candidus, a, um — білосніжний, блискучий, осяйний, чистий, ясний. >>