Кому потрiбнi «шановнi клiєнти»,

10.10.2018

Добрий день! Пишу вам через ситуацію, що склалася у нас зі стаціонарним телефоном. Проживаю я в м. Полтава, по вул. Героїв Сталінграда, 13.
 
Номер стаціонарного телефону 63-38-02. Із грудня 2017 р. наш будинок відключили від телефонного зв’язку. На наше звернення відповіли, що викрали кабель. Із того часу терміни ремонту все відкладали. Відповідають із ДІКЦ-Contacts.
 
Одного разу написав на а/с 241, м. Київ, але відповідь отримав із Харкова. Від телефону ми не відмовлялися — маємо сліпу родичку, яка не може користуватися мобільним телефоном, але завчила номер нашого телефону і якось його навпомацки набирає кожного дня з надією — а там тиша. Так жодного дня від грудня минулого року наш телефон і не запрацював.
 
Такі ж справи і в наших най­ближчих сусідів. Вони також не відмовлялися від телефону з різних причин. Одного дня подзвонив у квартиру №9 по домофону електрик з Укртелекому, двері йому сусід відчинив, ми чекали з радістю, що нарешті телефон запрацює, але дарма.
 
Чому він приходив — неясно. Потім сусідка  сказала, що в неї телефон запрацював. Але ненадовго, через короткий період знову замовк.
 
Тепер на кожне моє звернення отримую відповідь, що нібито наш телефон не працює з 12 квітня 2018 р. Це мене найбільше обурює, адже телефонного зв’язку немає з грудня 2017 р. і з того часу він ні разу не з’являвся (так само, як і в наших сусідів)! Тепер читаю в газеті, що нас задумали перевести на мобільні телефони за допомогою оператора «ТриМоб».
 
Ось тому-то вся ця морока з кабелем. У мене два мобільні оператори вдома — «Водафон» і «Київстар», то мені ще третього не вистачає?!
 
Якщо компанії невигідно утримувати стаціонарний зв’язок, то їх можна зрозуміти, але не треба брехати споживачам. Так уже скрізь покрали кабель, але ж це не голка в скирті сіна!
 
Невже не можна відшукати тих злодіїв? Вони ж кудись здають той кабель? Можливо, й були випадки викрадення, але ж не такого масового!
 
Люди подейкують, що, можливо, сам Укртелеком зацікавлений у цьому, от і познімали ті кабелі. Напевне, не так-то вони й переймаються негараздами «шановних клієнтів». 
 
Я зберіг усе те листування, що мені надсилали з ДІКЦ-Contacts. Кожного разу вони відтерміновували на місяць ремонт, обіцяючи полагодити то наприкінці травня, то в червні, тепер обіцяють вже у жовтні. Будь ласка, допоможіть розібратися, чи буде в нас стаціонарний телефон чи ні, а якщо буде — то коли? 
С. МАТИШАК
Полтава 

 • «Кандиди», «кандиди»...

  «Латинсько-український словник» (що може бути далі від виборів!) подає значення слова... candidus, a, um — білосніжний, блискучий, осяйний, чистий, ясний. >>

 • Україна в небезпецi,

  «Калигула, Кай, третий римский император (37-41). Сума­сбродный деспот, возведенный на престол войсками. Желая уничтожить сенат, призрачный остаток учреждений республиканского Рима, возвел в сенаторы своего коня. Был убит». >>

 • 5 років тому під Слов'янськом убито капітана СБУ Геннадія Біліченка

  П'ять років минуло з тих пір, як під Слов'янському пострілами із засідки був убитий капітан СБУ Геннадій Біліченко. Людина, який мав наказ "не відповідати на провокації". Убивши Геннадія, Гіркін сказав в перехопленій телефонній розмові, яку почула вся Україна: "покришили когось великого". >>

 • Що буде, якщо все-таки переможе Зеленський

  Ви запитаєте, "а чому Зеленський не може робити те, що робить Порошенко?”. Не може, бо не дуже розумний і не має здібностей – це зрозуміло кожному, хто слухав його виступи без сценарію. Не може, бо він “малорос”, який не любить Україну і мріє “повернути все як було” >>

 • Зеленський, Пінчук і Путін: «брати-близнюки»

  Зеленський підтримав офіційну позицію держави, що Крим належить Україні. Однак він ніяким чином не пояснив, як планує повертати контроль України над ним. Зеленський, зокрема, зазначив, що "Крим повернеться після зміни правлячого режиму в Росії". >>