П’ятій колоні — бій

10.10.2018

Патріарх Київський і всієї України-Русі — такий титул має глава УПЦ(КП) Філарет. Він єдиний, хто зрозумів своє історичне місце в розбудові церкви і держави Русі-України.
 
На жаль, усі інші колишні й нинішні керівники України в історичному плані глибше Малоросії не згадують, навіть про УНР, і заповіту її останнього (в екзилі) очільника уряду (на відміну від країн Балтії).
 
Основна проблема українського народу в тому, що за 27 років незалежності не з’явився український державницький лідер-патріот, але, як писав поет «...мали ми Богдана, мали і Тараса, але мало шанували Христа свого, Спаса...».
 
У нас у лідери висуваються не державники-патріоти, а політики, які навіть не знають, що будувати, як Кучма, який побудував нам олігархат. 
 
В умовах війни вимоги до керівників держави значно зростають, але як пояснити, що «п’ята» московська колона вільно веде антиукраїнську пропаганду на телеканалах України, чим займається СБУ, невже захист кон­ституційного ладу для них не пріоритетний і Крим та Донбас їх нічому не навчив?
 
Що ще треба віддати агресору? Голови Конотопа і Глухова вважають, що на черзі Сумська область, то чому ж не зміцнюють регіональне державне керівництво?
 
Усілякі розмови про реінтеграцію Донбасу — це пуста балаканина, за якою ніяких практичних результатів не проглядається.
 
Треба виходити з реальних обставин, що склалися на даний момент, а саме — звільнені райони Донецької та Луганської областей приєднати до Запорізької, Дніпропетровської та Харківської і дати можливість людям цих районів нормально жити.
 
Окупований Донбас — це надовго. Путін його ніколи добровільно не віддасть. Завдання України — максимально зміцнити свої Збройні сили й у відповідний момент звільнити окуповані землі.
 
Для показу історичної державної тяглості України треба дослухатися до Патріарха Київського і всієї України-Русі й назвати нашу державу Русь-Україна.
 
Це зміцнить державність України і відсіче всі зазіхання Московії на історію Київської Русі, тому що назва «Росія» вигадана, й історія не знає такого народу як росіяни, а знають лише московитів, що документально зафіксовано на всіх географічних картах ХVІІІ століття.
 
Нав’язана Україні Росією гібридна війна повністю задовольняє нашу керівну верхівку і п’яту колону. Існуючі економічні, культурні, дипломатичні, спортивні зв’язки, поїздки українців на роботу в Росію і в Крим на відпочинок деморалізують фронт і тил, бо складається враження, що війни ніби й немає, і це дає підстави Путіну говорити, що Крим самостійно і добровільно приєднався до Росії.
 
На п’ятому році війни керівники держави повинні зрозуміти, що перемогти сильного, нахабного, жадібного і брехливого ворога можна лише при консолідації всього народу — фронту і тилу, та не плекати ілюзій. Питання стоїть так: або ми змиряємось із захопленням наших земель, або будемо боротися до перемоги і ніяких компромісів у цьому питанні з агресором бути не може.
 
Невизначеність влади, двобока й дволика політика по відношенню до ворога тільки шкодить Україні і нашим союзникам щодо застосування санкцій до агресора.
 
Країни НАТО і ЄС давно повинні зрозуміти, що єдиною реальною воєнною силою, що стоїть на шляху Росії до наступу на Європу, є Україна.
 
Верховна Рада України повинна повернутися обличчям до фронту, де кожен день гинуть наші воїни, й ухвалити, хоча б наприкінці своєї каденції, звернення до підписантів Будапештського меморандуму з вимогою повної ізоляції Росії від цивілізованого світу. Тільки кардинальні санкції можуть дати результат, вплинути на агресора, бо він поважає тільки силу. 
Іван ШІМАНЧУК 
Рівне

 • «Кандиди», «кандиди»...

  «Латинсько-український словник» (що може бути далі від виборів!) подає значення слова... candidus, a, um — білосніжний, блискучий, осяйний, чистий, ясний. >>

 • Україна в небезпецi,

  «Калигула, Кай, третий римский император (37-41). Сума­сбродный деспот, возведенный на престол войсками. Желая уничтожить сенат, призрачный остаток учреждений республиканского Рима, возвел в сенаторы своего коня. Был убит». >>

 • 5 років тому під Слов'янськом убито капітана СБУ Геннадія Біліченка

  П'ять років минуло з тих пір, як під Слов'янському пострілами із засідки був убитий капітан СБУ Геннадій Біліченко. Людина, який мав наказ "не відповідати на провокації". Убивши Геннадія, Гіркін сказав в перехопленій телефонній розмові, яку почула вся Україна: "покришили когось великого". >>

 • Що буде, якщо все-таки переможе Зеленський

  Ви запитаєте, "а чому Зеленський не може робити те, що робить Порошенко?”. Не може, бо не дуже розумний і не має здібностей – це зрозуміло кожному, хто слухав його виступи без сценарію. Не може, бо він “малорос”, який не любить Україну і мріє “повернути все як було” >>

 • Зеленський, Пінчук і Путін: «брати-близнюки»

  Зеленський підтримав офіційну позицію держави, що Крим належить Україні. Однак він ніяким чином не пояснив, як планує повертати контроль України над ним. Зеленський, зокрема, зазначив, що "Крим повернеться після зміни правлячого режиму в Росії". >>