У селі на Тернопільщині почали шити одяг на експорт до Європи

12.09.2018
У селі на Тернопільщині почали шити одяг на експорт до Європи

Добре заробляти можна і не виїжджаючи за кордон. (Фото з сайта ternograd.te.ua.)

У Жукові Бережанського району Тернопільщини з’явилося підприємство, діяльність якого додає оптимізму загальній невеселій картині масового закордонного заробітчанства жителів Західної України.
 
У той час, як тисячі жінок цього регіону, залишаючи сім’ї, виїжджають у пошуках нелегкого заробітку до різних країн Європи, у селі Жуків запрацював швейний цех, де можна добре заробляти неподалік дому і в комфортних умовах.
 
Створене там ТОВ «Мануфактура» спеціалізується на пошитті чоловічих сорочок, які передусім експортуватимуть до країн Євросоюзу — зокрема, до Польщі, Швеції, Німеччини та Данії.
 
Керівник підприємства Ігор Гаркот уже має чималий досвід організації такого виробництва на Волині, відтак вирішив започаткувати його і на Бережанщині, звідки родом.
 
Він переконаний, що в нинішній ситуації на ринку легкої промисловості невеликі швейні цехи є перспективнiшими, ніж великі швейні фабрики.
 
Наразі жуківська «Мануфактура» — це просторе зручне приміщення з сучасним швейним обладнанням, де працюють близько трьох десятків швачок.
 
Усі пройшли коротке навчання та стажування на фабриці «Володекс» у Володимирi-Волинському.
 
Запланований обсяг виробництва — 10 тисяч виробів щомісячно, а зарплата працівниць сягатиме 9 тисяч гривень. У перспективі ж заплановано збільшити кількість робочих місць більш ніж удвічі, а також створити подібний цех у сусідньому селі.