Красива і самотня: Лана Дель Рей викликала бурю обговорення

17.08.2018
Красива і самотня: Лана Дель Рей викликала бурю обговорення

Якось давно вже нічого не було чути (принаймні у нас) про Лану Дель Рей, аж раптом інтернет-мережі сколихнули фото, на яких співачка сфотографована в купальнику і... без талії. І це при такій фігурі!
 
 
Тут-таки пішли домислювання і здогадки: хто писав, що Лана у депресії, тож заїдає її італійською пастою та піцами (знімки зроблено під час відпочинку Дель Рей в Італії, на яхті біля Позітано).
 
 
На інших фото схоплено момент, коли співачка проходжається вуличками міста в платті, крізь яке чітко видно досить кругленький животик, тож виникли здогадки, а чи не вагітна вона, часом?
 
Так чи інакше, на всіх фото у Лани задоволене життям і відпочинком обличчя, тож друга версія виглядає вірогіднішою.
 
Нагадаємо, що в юності в Елізабет Вулрідж Грант (так звати співачку насправді) були проблеми з алкоголем, у що навіть важко повірити.
 
Вона знаходила задоволення у спогляданні своєї «темної сторони», поки та не почала брати верх над нею, що налякало дівчину.
 
Тож вона погодилася лікуватися від алкогольної залежності, ходити на зібрання анонімних алкоголіків, а згодом стала активно брати участь у доброчинності — допомагати безпритульним. 
 
Можливо, алкоголь сприяв депресивності її характеру, який і до того був досить замкнутим. Це навіть наклало свій відбиток на її стосунки з коханим — музикантом Баррі Джеймсом О’Нілом із Глазго, до якого вона три роки постійно прилітала з Америки в Англію, а потім розірвала стосунки.
 
Подейкують, що Лана досі самотня. Усе, як у її знаменитій пісні Young and Beautiful, яку вона написала спеціально для фільму «Великий Гетсбі», тільки хочеться ще додати «...і самотня». 

  • Брітні Спірз потрапила до психіатричної лікарні

    Скасувавши концерти нового шоу «Домінейшн», співачка вирішила присвятити більше часу своїм близьким, особливо батькові, який напередодні переніс дві операції, після останньої виникли ускладнення, і здоров’я його наразі під загрозою (минулої осені у 66-річного чоловіка діагностували хворобу кишечнику >>

  • Внучка Грейс Келлі виходить заміж за режисера

    Монарша сім’я Гримальді вже майже півстоліття дає харч для жовтої преси, починаючи з казкового весілля американської актриси Грейс Келлі та монарха Монако Реньє ІІ, її трагічної загибелі та закінчуючи постійними інфоприводами їхніх нащадків — трагічної загибелі чоловіка старшої доньки Кароліни, рома >>

  • Ніколас Кейдж побрався «по п’яні» у Лас-Вегасі

    Не тільки в США, а й у цілому світі (завдяки переважно кінематографу) знають, що одружитися за кілька годин без будь-якої адміністративної метушні можна в Лас-Вегасі — місті, яке точно ніколи не спить, адже це рай для ігроманів, любителів казино, дорогих ресторанів, клубів, веселого розгульного житт >>