Стратег Порошенка Ігор Гринів: «Я вислухав Манафорта, але далі цих трьох годин ми не пішли»

01.01.1970

Стратег Президента Петра Порошенка, народний депутат Ігор Гринів підтвердив, що у 2014 році зустрічався з американським політтехнологом Полом Манафортом із приводу співпраці.
 
Про це він повідомив у коментарі «Українській правді».
 
«Манафорт пробував запропонувати свої послуги та свою стратегію для кампанії Порошенка. Я зустрічався з ним тоді і вислухав його стратегію, але на цих трьох годинах розмова з ним закінчилася», — розповів він.
 
Він припустив, що інформація про співпрацю з іншими українськими політиками, окрім екс-президента Віктора Януковича, це лінія захисту адвокатів Манафорта на суді, щоб американця сприйняли не лише як стратега втікача-Януковича, а як політтехнолога, здатного працювати з представниками різних фракцій.
 
За словами Гриніва, Манафорт дуже хотів співпрацювати з Порошенком та готувався до цього. Зокрема, на зустріч він прийшов із дослідженнями, соціологією.
 
«Манафорт так і не зрозумів, що країна після Майдану змінилася», — пояснив політтехнолог Президента. Нардеп додав, що пропозиції американського політтехнолога більше підходили для стратегії 2009-2010 років, але аж ніяк не для післяреволюційного періоду 2014 року.
 
Гринів також не виключив, що стратеги Манафорта дійсно займалися напрацюванням пропозицій Порошенку, з якими той прийшов на зустріч.
 
Нагадаємо, раніше колишній партнер Пола Манафорта Рік Гейтс на суді заявив, що екс-радник Віктора Януковича безкоштовно допомагав Петру Порошенку та працював із Віктором Пінчуком.
 
31 липня в США почався суд над Полом Манафортом, якого звинувачують у відмиванні грошей, ухилянні від сплати податків за майже 10 років співпраці з колишнім керівництвом України.