Олег Ляшко презентував план подолання корупції та кризи в парламенті

10.07.2018
Олег Ляшко презентував план подолання корупції та кризи в парламенті

Олег Ляшко хоче навести лад у країні залізною рукою.

Політик стверджує: його план спрямований на подолання корупції і допоможе розв’язати політичну кризу в парламенті.
 
«Через патологічну жадібність Порошенка, який намагався переламати парламент через коліно, щоб протиснути контрольований ним склад ЦВК, фактично виникла нова політична криза. Президент чотири роки не міняє склад Центральної виборчої комісії з однієї причини — в нього немає іншого способу перемогти на виборах, аніж сфальсифікувати їх. Саме тому, зловживаючи посадовим становищем і повноваженнями Президента, всупереч вимогам Конституції, Порошенко вніс подання на новий склад ЦВК, де фактично 10 із 15 кандидатів залежатимуть від нього і зможуть сфальсифікувати результати виборів. Команда Радикальної партії зробила все, щоб у парламенті цей план не пройшов. Ми не дали можливість Порошенку узурпувати вплив на ЦВК і захистили право українців на чесний вибір», — наголосив Ляшко.
 
Свій план політичних змін лідер РПЛ пропонує винести на розгляд парламенту вже наступного тижня, щоб продемонструвати українцям, що влада підконтрольна народу, а не чиїмсь корупційним інтересам.
 
«Новий і незаангажований склад ЦВК, новий закон про вибори, закон про процедуру імпічменту Президента, закон про Тимчасові слідчі комісії Верховної Ради, зміни до Конституції в частині скасування депутатської недоторканності — це план Ляшка з подолання корупції, встановлення відповідальної перед народом влади та відновлення країни. Без сильної, підконтрольної народу влади не буде майбутнього України, а без економічного розвитку не буде достатку в українських сім’ях. Риба гниє з голови! Ми пропонуємо відрубати цю гнилу голову і навести лад у владі, зробити Президента, депутатів та урядовців від самого низу до верху відповідальними перед людьми, рівними перед законами і перед совістю. А в кого немає совісті — буде сидіти в тюрмі!» — підкреслив політик.
 
Олег Ляшко переконаний: у парламенті знайдуться голоси за ці законопроекти, навіть якщо провладна фракція саботуватиме голосування. «Ми показали, що й без фракції БПП парламент здатен приймати рішення. Я закликаю всі політичні сили не зупинятися на досягнутому, адже, як казав класик: «Промедление смерти подобно». Сьогодні настав момент, коли парламент повинен приймати рішення, які змінять країну, змусять владу бути відповідальною, приберуть поживний ґрунт для корупції. Нам треба реальне відновлення країни та підвищення доходів українців. Для цього потрібні «залізна» дисципліна та порядок. Щоб усi — від Президента до звичайної людини — були рівні та відповідальні перед законом. Це план Ляшка для України!» — підсумував народний депутат.
 
В ініційованих Ляшком змінах до Конституції політик пропонує скасувати посаду Прем’єра, зробити Президента відповідальним за стан справ у державі, а парламент наділити жорсткими контролюючими функціями. А також дати право українцям обирати суддів і прокурорів, заборонити продаж землі іноземцям i навічно закріпити її за українськими фермерами. Лідер РПЛ підкреслив, що влада має думати про добробут українців, а не про власні рейтинги та кишені.
 
«Без сильної влади не буде сильної країни, а значить, не буде твердого ґрунту для економічного зростання та можливостей для відновлення української економіки. Коли в країні хаос i безвідповідальність, ні один інвестор сюди грошей не принесе, і українці будуть бідні, залежні, працюватимуть по Польщах і Португаліях замість того, щоб працювати вдома і отримувати високі зарплати. Я пропоную план, який відновить керованість у країні, наведе лад, відновить економіку, створить мінімум 2 мільйони робочих місць і радикально збільшить достаток українців. От що треба робити, а не займатися дурнею, як нинішня влада», — підсумував Ляшко.