У Британії вражений смаком курки відвідувач ресторану захотів з нею одружитися

25.04.2018

Власник британського ресторану «Шафран» у Нортгемптоні шукає клієнта, якому настільки сподобалася курка, що він заявив про готовність одружитися з нею.
 
Про це повідомляє The Mirror. Так, на гастрономічному сайті Just Eat чоловік на ім’я Люк залишив відгук: «Якби я міг одружитися з цією куркою з карі й манго, то зробив би це без роздумів».
 
Коли власник закладу Наз Іслам побачив цей пост, то оголосив, що ресторан покриє всі витрати та організує весілля на найвищому рівні, якщо Люк справді готовий на цей крок.
 
І навіть упродовж року після весілля ресторан готовий безплатно забезпечувати «молодят» обідами. Бо бажання клієнта — закон. 
 
За словами власника закладу, курятина з карі й манго є улюбленою стравою гостей у його ресторані. Але хвалять цю страву аж так оригінально — вперше. 

 • ПРИКОЛИ про ресторани

  У ресторані.
  — Що будемо замовляти?
  — Я б хотів спочатку меню.
  — Меню не дам. Хочете читати — йдіть у бібліотеку. >>

 • ПРИКОЛИ про пологи

  Народжує жінка. Партнерські пологи, тобто чоловік поруч. Одна дитина народилася, друга, третя, після четвертої чоловік кричить акушерці:
  — Вимикайте світло! Вони ж на світло лізуть! >>

 • ПРИКОЛИ про розлучених чоловіків

  — Лiкарю, після розлучення з дружиною я набрав сорок кілограмiв.
  — Є два варіанти: перший — одружитися знову, а другий — перестаньте святкувати, повністю виключивши з меню горілку, коньяк, вино, пиво i жирну закуску.
  — Лiкарю, а третього варіанта немає? >>