В Україні телефоном впроваджуватимуть новітні технології для фермерів

15.08.2017

Мінагрополітики та компанія «Київстар» підписали Меморандум про взаєморозуміння, за умовами якого сторони співпрацюватимуть над активізацією новітніх технологій у виробничих процесах сільського господарства.
 
Особливий акцент цієї угоди — створення якісних умов розвитку малих та середніх фермерів завдяки впровадженню сучасної цифрової платформи для агровиробників.
 
«Розробка цифрової платформи для агровиробників стане ефективним інструментом комунікації представників міністерства з ключовими гравцями агросектору, а також для надання консультацій та необхідної інформації про державні програми підтримки чи іншої важливої для виробників інформації. Окрім того, використання сучасних інформаційних ін­струментів буде значною допомогою українським сільгоспвиробникам для точнішого та якіснішого аналізу і прогнозування своєї діяльності», — каже заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева. 
 
Впровадження інноваційних технологій на агроринку сприятиме підвищенню якості української харчової продукції, — наприклад, завдяки можливостям мобільного відстеження повного циклу виробничого ланцюга, реального впровадження принципу «від лану до столу».
 
«Сьогодні ми приділяємо значну увагу підтримці малого та середнього бізнесу. Впровадження digital-платформи для аграріїв і мобільний додаток зокрема дозволять зробити їх бізнес ефективнішим, адже нададуть можливість раціональніше використовувати ресурси, стежити за новинами, цінами, погодними змінами, проводити торгові операції тощо. Це велика підтримка для малого та середнього підприємництва, адже традиційно такі технології доступні лише великим компаніям», — пояснив можливі напрями використання цифрової платформи Євген Кражан, директор із розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстар».