У рамках «Форуму видавців» відбудеться конкурс для пенсіонерів

02.08.2017
У Львові 13-17 вересня відбудеться 24-й «Форум видавців» — національний книжковий ярмарок і міжнародний літературний фестиваль.
 
Це головна книжкова і культурна подія в Україні, найбільший фестиваль Центрально-Східної Європи, який ще з 1994 року організовує ГО «Форум видавців».
 
Участь у Форумі візьмуть понад 300 українських видавництв, понад 700 авторів, перекладачів, ілюстраторів; у програмі заплановано близько тисячі літературних, культурних та освітніх заходів. 
 
Благодійна акція для людей літнього віку «Третій вік: задоволення від читання» в межах Форуму видавців у Львові відбудеться вже вшосте; спрямована вона на соціалізацію представників старшого покоління, кращого залучення їх до культурного життя і, зокрема, до читання нових українських видань, а також заохочує прихильне ставлення до людей літнього віку, популяризує позитивне ставлення до старості та толерантність до літніх людей у суспільстві.
 
Акція передбачає зустрічі з відомими письменниками та інтелектуалами, виступи хорових колективів та великий гала-концерт. Усі заходи програми 24-го «Форуму видавців у Львові» та 6-ї Благодійної акції «Третій вік: Задоволення від читання» можна буде відвідати безплатно, пред’явивши пенсійне посвідчення!
 
У межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» оголошується конкурс «Моя книжкова полиця»: учасникам, якими можуть бути особи, що досягли віку 60 років, пропонується написати оповідання чи есе про особливу для них книгу, домашню бібліотеку чи подію, пов’язану з книжками.
 
До журі конкурсу входять: літературознавець Андрій Дрозда, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз, програмна директорка Літературного фестивалю Софія Челяк, президент Форуму видавців у Львові Олександра Коваль, директор наукової бібліотеки ЛНУ імені Франка Василь Кметь, координаторки акції Вікторія Асадча та Ярослава Яковлєва. 
 
Вимоги до учасників: вік 60+, можливість перебувати на Форумі видавців у Львові з 14 по 16 вересня 2017 р.
 
Вимоги до тексту: обсяг не більше ­трьох сторінок. Текст повинен бути набраний на комп’ютері або надрукований на друкарській машинці.
 
Якщо текст написаний від руки, члени журі залишають за собою право його не розглядати. Текст необхідно до 24 серпня 2017-го надіслати на електронну пошту [email protected] (у темі листа зазначити «Моя книжкова полиця») або листом на поштову адресу: а/с 6644, Львів, 79005 із поміткою на конверті «Моя книжкова полиця».
 
Обов’язково вказати контактні дані учасника конкурсу: ім’я, прізвище, вік, номер мобільного/стаціонарного телефону.
 
Серед надісланих робіт журі конкурсу обере п’ятьох переможців, які отримають запрошення на 24-й «Форум видавців у Львові» та святковий гала-концерт 15 вересня у Львівській філармонії, під час якого відбудеться офіційне нагородження.
 
Також переможці отримають сертифікати на придбання книжок українських видавництв.
 
Проїзд та проживання переможців також буде забезпечено.