Котлета «з пробірки»

21.03.2017

М’ясо, яке зможуть їсти навіть вегетаріанці, вдалося виростити американським ученим. Ця курятина з’явилася на світ не на птахофермі, а в... лабораторії. Вчені стверджують, що їхній продукт за смаком дійсно дуже нагадує натуральне куряче м’ясо. А люди, яким давали куштувати справжню курятину і м’ясо «з пробірки», взагалі не помітили між ними жодної різниці.
Науковці переконують, що новий продукт дозволяє створити ідеальне м’ясо, яке буде відповідати всім смаковим запитам людини. Штучне м’ясо виростили за допомогою клітинних матеріалів. Причому таким чином вченим вдалося створити не тільки м’ясо курки, а й м’ясо качки. Науковці вважають, що їхній продукт більш натуральний, ніж... м’ясо бройлерів із ферм США. Адже там птахів напихають такими харчами, що про його природність уже й не йдеться...
Хоч як  підозріло виглядали б такі експерименти, але їжа з лабораторії — це те, що чекає людство в майбутньому. Наша планета не зможе постійно годувати натурпродуктом населення, чисельність якого безперервно зростає. Тому «їжа Франкенштейна» рано чи пізно з’явиться на столах землян. Учені ж кажуть, що криза спіткає сільськогосподарську галузь уже в найближчі роки. А виробництво штучного продукту зможе вирішити одразу кілька проблем. По-перше, нарешті заспокояться захисники тварин, адже для виробництва котлет і ковбас не доведеться вбивати живих істот. По-друге, на 96% знизяться викиди парникових газів у порівнянні з викидами при вирощуванні худоби на звичайних тваринницьких фермах та майже у два рази зменшаться затрати енергоресурсів. По-третє, «м’ясолабораторія» також допоможе заощадити землю і воду: вона займе всього 1% землі у порівнянні зі звичайною фермою і буде споживати на 96% менше води. Тож у м’яса «з пробірки» — велике майбутнє.