Під вивіскою реформи аграріїв доводять до банкрутства, щоб відібрати їхні землі - Аграрна партія України

08.02.2017
Під вивіскою реформи аграріїв доводять до банкрутства, щоб відібрати їхні землі - Аграрна партія України

Аграрарії очікують підтримки.

Уряд не виконав своїх обіцянок щодо підтримки аграріїв. Формуються нові корупційні схеми, коли агровиробника для отримання допомоги ставлять у пряму залежність від чиновників.
 
Триває свідоме вимивання коштів аграріїв, щоб довести їх до банкрутства і відібрати землі.
 
Таку заяву оприлюднила в понеділок президія Аграрної партії України.
 
«Аграрна партія обурена системною політикою уряду, спрямованою на запровадження «дикого» ринку землі. Це намагаються зробити, попри встановлений мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Україну хочуть розграбувати ще масштабнiше, ніж під час сумнозвісної «прихватизації» промисловості в 1990-х роках. Тоді вся промисловість опинилася в руках кількох олігархів», — йдеться в документі.
 
У своїй лютневій заяві аграрії називають урядову політику «політикою національної катастрофи»: «З початку року більш ніж на 5 відсотків знецінилася національна валюта.
 
Тимчасова стабілізація курсу гривні досягається за рахунок витрачання золотовалютних резервів і не може мати тривалого ефекту без активізації виробництва.
 
Понад 130 тисяч приватних підприємців припинили діяльність лише за один місяць.
 
Триває необґрунтована політика підвищення комунальних тарифів. Уряд практично не вживає жодних заходів для запуску дієвої пенсійної реформи. Країну чекає чергове зростання цін на основні продукти харчування». 
 
Аграрії наголошують, що нинішня влада працює за принципом «розділяй і володарюй» і намагається пересварити виробників, підприємців, простих власників землі.
 
«Укотре українців намагаються поділити за соціальною чи майновою ознакою. Те саме робить так звана опозиція, що була владою, проте не зробила нічого для цивілізованого завершення земельної реформи. Мета і перших, і других одна — роз’єднати українців і втриматися на владному олімпі. Їм байдуже, що буде з Україною та українським народом. Вони готові в разі потреби втікати за кордон, де давно живуть їхні сім’ї», — зазначають автори заяви.
 
Аграрії нагадують, що такий популізм в умовах війни може стати фатальним для держави: «Сотню років тому безвідповідальні популісти сприяли зовніш­ньому ворогу, який зрештою знищив Українську республіку, а пізніше почав фізичне винищення українського народу. Тоді так само використали сепаратні переговори, земельне питання, поділ українців за майновою та соціальною ознакою».
 
Представники Аграрної партії запрошують усіх небайдужих узяти участь у земельних форумах, які про­йдуть у всіх регіонах, та закликають зупинити грабунок України і розпродаж землі на «дикому» ринку.