Скромний, мужній, сексуальний

20.11.2015
Скромний, мужній, сексуальний

Девід Бекхем.

Колишня зірка збірної Англії Девід Бекхем уже не грає у футбол на професійному рівні, рідше, ніж раніше, з’являється в рекламі й більшість часу присвячує сім’ї. Але шанувальники й преса про нього не забули. Навіть навпаки — на тлі інших зірок, що постійно нагадують про себе різними витівками та скандалами, батько чотирьох дітей Бекхем приємно й помітно вирізняється. До того ж із роками він стає дедалі привабливішим — принаймні з точки зору серйозних дівчат, які надають перевагу мужності перед солодкавою «хлоп’ячістю».

Тож складно не погодитися з редакцією популярного журналу «Піпл», яка саме Девіда нагородила титулом «Найсексуальніший чоловік із нині живих» зразка 2015 року.

Сам лауреат, якому укладачі відповідного рейтингу повідомили новину по «Скайпу», дуже зніяковів. І зізнався, що завжди соромиться, коли отримує нагороди такого штибу. «Я ніколи не відчував себе особливо привабливим чоловіком. Я маю на увазі, що мені подобається носити гарний одяг, хороші костюми і виглядати та почуватися добре. Але я ніколи не думаю про себе, що я сексуальний», — скромно зауважив 40-річний екс-футболіст.

До речі, за словами Девіда, весь його гардероб і зовнішній вигляд загалом — цілком заслуга дружини Вікторії.

 • А «Чорна вдова» — проти...

  Нещодавно на екрани кінотеатрів усього світу вийшла пригодницька стрічка «Чорна вдова» зі Скарлетт Йоханссон у головній ролі, яку вона виконує вже багато років. >>

 • Тяга до знань

  Житель американського містечка Сомервіль Боб Альварес, як у тій казці про Кота в чоботях, мабуть, не надто зрадів спадку, який отримав після продажу в 2010 році будинку його покійної тітки. >>

 • ПРИКОЛИ

  Маленький хлопчик загубився в універсамі і плаче. Його заспокоюють, кажуть, мама знайдеться, і радять:
  — Треба було триматися за мамину спідницю.
  — Я намагався, але не зміг дістати. >>