22.10.2013

Важка атлетика

На чемпіонаті світу з важкої атлетики, що позавчора стартував у польському Вроцлаві, українка Яна Дяченко посіла шосте місце у ваговій категорії до 48 кг. У сумі Яна підняла 169 кг (77 — ривок, 99 — поштовх). «Золото» виграла китаянка Тань Янь (199 кг), «срібло» в кореянки Чунь Р’янг (186 кг), «бронза» — в Кароліни Валенсії з Мексики (181 кг).

Гандбол

Чоловіки. Ліга чемпіонів. Група А.
4–й тур. «Мотор» (Україна) — «Цельє Півоварна Лашко» (Словенія) — 29:32 (перший тайм — 14:11; Онуфрієнко, Скопинцев (по 8) — Маргуц (8)), «Рейн–Неккар» (Німеччина) — «Санкт–Петербург» (Росія) — 31:17, «Кроація» (Хорватія) — «Веспрем» (Угорщина) — 22:33.

Турнірне становище: «Веспрем» — 8, «Рейн–Неккар» — 5, «Цельє», «Кроація» — 4, «Мотор» — 3, «Санкт–Петербург» — 0.

Турнір АTP у Базелі (призовий фонд — 1,445 млн. дол.). Фінал кваліфікації. Беккер (Німеччина, 1) — Стаховський (Україна, 8) — 6:4, 6:1.

* * *

Турнір ITF у Ліможі (50 тис. дол.). Чвертьфінал. Плішкова (Чехія) — Калініна (Україна) — 6:3, 6:4.

* * *

У новому рейтингу АТР Олександр Долгополов зберіг 38–ту позицію, а Сергій Стаховський вибув із першої сотні — тепер він 102–й (–4). Олександр Недовєсов — 121–й (+3).

У жінок у рейтингу WTA Еліна Світоліна повернулася в топ–40 (+1). Леся Цуренко — 67–ма (теж +1), Надія Кіченок — 110–та (+3), Марина Заневська — 114–та (–4).

Плавання

На п’ятому етапі Кубка світу ФІНА на «короткій воді» в Досі (Катар) українка Дарина Зевіна здобула «золото» на дистанції 200 м (2:01.17), «срібло» на 50 м та «бронзу» на 100 м на спині. На 200–метрівці брасом третє місце посів Ігор Борисик.

Чемпіонка світу із семиборства Ганна Мельниченко завершила сезон на мажорній ноті. Українка виграла підсумковий турнір багатоборців Decastar у французькому Таленсі (6308 очок), а з ним і загальний залік ІААФ. Другою стала полячка Кароліна Тимінська (6288).

Футзал

Екстра–ліга. 5–й тур. ЛугТК — «Енергія» — 6:3, «Єнакієвець» — «Локомотив» — 2:2, «Спортлідер+» — «Кардинал» — 2:4.

Турнірне становище: «Єнакієвець» — 13, «Енергія» — 7 (4), «Ураган» — 5 (4), «Кардинал» — 5 (4), «Локомотив» — 4 (4), ЛугТК — 3 (4), «Спортлідер+» — 3.

Фігурне катання

Олімпійська чемпіонка 1992 року з фігурного катання Оксана Баюл подала до суду штату Нью–Йорк на агентство «Вільям Морріс», яке раніше вело її справи. Баюл хоче, щоб їй виплатили понад 400 мільйонів доларів як компенсацію за нібито завдану шкоду. Позов 36–річної фігуристки базується на звинуваченні менеджерів агентства у злочинній діяльності, відмиванні грошей, банківському шахрайстві, перевезенні через кордони крадених речей. Наша колишня співвітчизниця стверджує, що агентство використовувало її молодість і погане знання англійської мови, аби нечесним шляхом вкрасти в неї мільйони доларів, які Оксана заробила після перемоги на Олімпіаді у 16–річному віці. Як повідомляє Courthouse News Service, агентство нібито вкрало в Оксани понад 56 мільйонів доларів.