АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР з 1 по 7 липня
1 липня. 16-й місячний день. Можна починати нові справи. Сприятливий для поїздок і подорожей. >>
Кейт Бланшетт.
Австралійській «оскароносиці» Кейт Бланшетт вдається поєднувати, здавалося б, неможливе — щире захоплення глядачів, критиків і навіть колег по акторському цеху. І цікавих ролей їй не бракує, причому в дуже різнопланових за жанрами фільмах. Словом, в акторській професії 44–річна зірка «Вавилона» і «Володаря перснів» досягла всього, чого тільки може бажати справді талановита й різнопланова актриса. Та, схоже, трохи знудилася. Тож тепер вирішила спробувати себе в новому амплуа — кінорежисера.
Як повідомляє сайт Ace Showbiz, дебютною роботою Бланшетт–режисерки стане психологічний трилер «Вечеря» за однойменним бестселером голландського письменника Германа Коха, що вийшов 2009 року. Головні герої — два брати: колишній учитель і політик, який балотується на посаду прем’єр–міністра. Разом із дружинами вони збираються на вечері у фешенебельному ресторані, де під час застільної розмови відкривається все більше моторошних сімейних таємниць. І тепер братам належить ухвалити непросте рішення щодо своїх синів–підлітків, які скоїли страшний злочин.
Попри те, що для Кейт Бланшетт це перший проект у ролі кінорежисера, режисура як така їй знайома. Свого часу вона допомагала чоловікові, художньому керівникові Сіднейської театральної компанії Ендрю Аптону, і поставила кілька спектаклів.
Шанувальники акторського таланту Кейт також можуть не засмучуватися — новий проект не стане на заваді її основній професії. Ще до кінця цього року її можна буде побачити в драмі Вуді Аллена «Жасмін», за роль у якій актрисі вже зараз пророкують номінацію на «Оскар», у другій частині «Хобіта» та «Мисливцях за скарбами» Джорджа Клуні.
1 липня. 16-й місячний день. Можна починати нові справи. Сприятливий для поїздок і подорожей. >>
«Я закриваю цей бордель!», — сказала баба Ганна, підпалюючи скирту сіна на краю села. >>
Король Чарльз і принц Вільям вперше оприлюднили свої особисті податкові зобов’язання на своїх нинішніх посадах, намагаючись підвищити прозорість фінансів британської монархії. >>
24 червня. 10-й місячний день (з 16.11). Добре починати нові справи, особливо довгострокові, закладати фундамент нового будинку й будь-який інший фундамент — основу проєкту чи справи. проекту або справи. >>
Україну не здолати! Сидить бабуся, 80 років, чекає на повітряну тривогу — щоб знайти, де телефон поклала. >>
В України — ще одна «красива перемога». Представниця нашої держави Ксенія Лугиня стала переможницею престижного конкурсу краси Miss Europe Continental Pageant 2026, що відбувався в Барселоні, і здобула титул «Міс Європа 2026», обійшовши представниць 35-ти країн. >>