28.08.2013

Етап «Діамантової ліги» у Стокгольмі після ЧС пропускало багато провідних атлетів. За таких умов українець Сергій Смелик виграв забіг на 200 м (20,54), а Ольга Саладуха в потрійному стрибку стала другою (14,07 м). У бігу на 400 м з/б Ганна Титимець та Ганна Ярощук посіли четверте й п’яте місця відповідно. Віра Ребрик у метанні списа й Галина Облещук у ядрі — на сьомих позиціях.

* * *

Після чемпіонату світу наш стрибун у висоту Богдан Бондаренко виграв і турнір Internationales Hochsprung у німецькому місті Еберштадт, показавши результат 2,30 м.

Велоспорт

В Іспанії стартувала професійна велобагатоденка «Вуельта», що входить до числа трьох найбільших гонок сезону. Перший етап — командну гонку з роздільним стартом на 27,4 км між Вілановою–де–Ароуса та Саншеншо — виграла «стайня» «Астана», до складу якої входить і українець Андрій Гривко. На другому етапі (Понтеведра — Байона, 177,7 км) на фініші трохи попереду був ірландець Ніколас Роч із «Саксо–Тінькофф».

Загальний залік очолює Вінченцо Нібалі з «Астани», через 8 сек. після нього — Роч. Лише 83–й — Гривко (+7:33), а ще один українець, Ярослав Попович із «Радіошек», — аж на 150–й позиції із відставанням у 12 з половиною хвилин.

«Формула–1»

11–й етап чемпіонату світу, який після тритижневої паузи пройшов на трасі Спа–Франкоршам, легко виграв Себастьян Феттель із команди «Ред булл». Це п’ята перемога чинного чемпіона в сезоні. Найшвидший пілот кваліфікації — Льюїс Хемілтон на «Мерседесі» — не зміг на рівних конкурувати з німцем у гонці, пропустивши вперед ще й Фернандо Алонсо.

Чемпіонат світу. 11–й етап. Гран–прі Бельгії. Спа (308,052 км; 44 кола). Залікова десятка: 1. Феттель («Ред булл») — 1:23.42,196. 2. Алонсо («Феррарі») — відставання 16,869 сек. 3. Хемілтон — +27,734. 4. Росберг (обидва — «Мерседес») — +29,872. 5. Уеббер («Ред булл») — +33,045. 6. Баттон («Макларен») — +40,794. 7. Масса («Феррарі») — +53,922. 8. Грожан («Лотус») — +55,846. 9. Сутіль («Форс Індія») — +1.09,567. 10. Рікк’ярдо («Торо россо») — +1.13,470.

Загальний залік пілотів: Феттель — 197 очок, Алонсо — 151, Хемілтон — 139, Райкконен («Лотус») — 134, Уеббер — 115, Росберг — 96, Масса — 67, Грожан — 53, Баттон — 47...

Кубок конструкторів: «Ред булл» — 312, «Мерседес» — 235, «Феррарі» — 218, «Лотус» — 187, «Макларен» — 65, «Форс Індія» — 61...

Чоловіки. Контрольні матчі. Польща — Україна — 83:84 (Джетер (23)), Україна — Швеція — 86:74 (Корнієнко (19)).

Свій останній спаринг напередодні Євробаскету–2013 наша збірна проведе 28 серпня в Хімках проти команди Росії.

Бокс

У Донецьку на «Донбасс–арені» відбувся вечір професійного боксу. Троє українців здобули чергові перемоги. Так, напівважковаговик Ісмаїл Сіллах за шість раундів упорався з росіянином Костянтином Пітерновим; екс–чемпіон світу у напівсередній вазі В’ячеслав Сенченко технічним нокаутом у четвертому раунді переміг аргентинця Карлоса Адана Хереса; володар титулу тимчасового чемпіона WBA у другій середній вазі Станіслав Каштанов у десятому раунді — також достроково — здолав Джеймі Барбосу з Коста–Ріки.

* * *

32–річний болгарський «супертяж» Кубрат Пулєв у 12–раундовому поєдинку за рішенням суддів переміг американця Тоні Томпсона й увійшов до числа претендентів на бій із чемпіоном світу IBF Володимиром Кличком.

Тріатлон

Українець Єгор Мартиненко став переможцем етапу Кубка Європи, що проходив у Карлових Варах.

Шахи

Антон Коробов останнім з українців завершив боротьбу на Кубку світу в норвезькому Тромсе. У чвертьфіналі він програв росіянину Володимиру Крамнику — 0,5:1,5. Нагадаємо, що саме Крамник на етапі 1/8 фіналу вибив Василя Іванчука.