«Не домовилися». У національної хокейної збірної України несподівано змінюється тренерський штаб
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Домінування китайських спортсменів у настільному тенісі вочевидь припиниться не скоро. Але бажання європейців швидше дорости до рівня азійських майстрів пінг–понгу спонукає їх до популяризації цього виду спорту. Перед стартом домашнього чемпіонату світу французи організували цікаву акцію — упродовж трьох місяців «Мундіаль пінг тур» курсував по найбільших містах країни, знайомлячи широкий загал із цікавою та захопливою грою. А починаючи з минулого понеділка, всі охочі, виклавши 18—36 євро, можуть стежити за змаганням світових майстрів малої ракетки у славнозвісному паризькому палаці спорту «Берсі».
Головні претенденти на медалі чемпіонату світу свій турнірний шлях почали вчора, коли стартував основний раунд. Натомість упродовж перших двох днів тижня тривали кваліфікаційні баталії за право виступити в 1/64 фіналу. Із семи українців, заявлених в «одиночці», сито відбору долав лише Євген Прищепа. Успішно пройшовши груповий кваліфайн–раунд та перший етап «плей–оф», наш співвітчизник спіткнувся на Лі Чішені з Тайваню — 1:4.
Натомість упевнений стартовий крок удався вчора нашим дівчатам, які синхронно подолали перше коло основної сітки. Перша ракетка України Маргарита Песоцька розібралася з Ізабель Лі із Сінгапуру (4:2), Тетяна Біленко «всуху» переграла француженку Марі Міго (4:0), аналогічний рахунок було зафіксовано й у протистоянні Ганни Гапоненко та чилійки Пауліни Веги.
Основне тріо нашої чоловічої збірної — Ярослав Жмуденко, Коу Лей та Олександр Дідух — вступило в боротьбу вже після здачі цього номеру «УМ» до друку.
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Основний акцент найкращих легкоатлетів під час цьогорічного літнього сезону спрямований на серпневий чемпіонат Європи у британському Бірмінгемі та на перший в історії абсолютний ЧС (World Athletics Ultimate Championship) у Будапешті >>
Чемпіонат світу з футболу вийшов на фінішну пряму. >>
Два поспіль півфінали на турнірах «Великого шолому», особистий рекорд у рейтингу WTA — і тепер, демонструючи абсолютно інший рівень гри, Марта Костюк близька до того, щоб випередити в табелі про ранги першу ракетку України Еліну Світоліну. >>
Після першого ігрового тижня у Лізі націй, під час якого підопічні Рауля Лосано виграли у Китаю та Куби, без шансів програли японцям (0:3) та на тай-брейку втратили перевагу проти титулованих поляків (2:3) >>
Національний рекорд встановив семирічний Філіп Нагорний - хлопець виконав 250 підйомів на перекладині з переворотом, >>