15.05.2013

Українська суперліга. За третє місце (серія до 4 перемог). «Ферро–ЗНТУ» — «Галичина» 102:89 (26:21, 31:24, 21:24, 24:20; Калпеппер (30 + 4 передачі), Чаппел (26 + 5 передач) — Іконич (23), Мітчелл (15 + 5 передач); серія — 2:0).

* * *

НБА. «Плей–оф». 1/4 фіналу (серії до 4 перемог). «Мемфіс» — «Оклахома» — 103:97 ОТ (серія — 3:1), «Чикаго» — «Маямі» — 65:88 (1:3).

«Манчестер Сіті» оголосив про звільнення Роберто Манчіні з посади головного тренера. Наразі командою у статусі «в. о.» керуватиме помічник італійця Брайан Кідд.

Під керівництвом Манчіні «Ман. Сіті» виграв три трофеї — минулорічні чемпіонат і Суперкубок Англії, а також Кубок Англії 2010/11. У цьому сезоні клуб не виконав поставлені перед ним завдання, за винятком здобуття путівки до Ліги чемпіонів.

Один із зіркових гравців «городян» — аргентинський нападник Карлос Тевес — також іде з «Ман. Сіті». Уже досягнуто попередньої угоди про його перехід у «Монако».

За повідомленням сайту Goal.com, керівництво «Монако» хоче запросити й Манчіні, розірвавши співпрацю з нинішнім італійським тренером Клаудіо Раньєрі, який повернув монегасків до французької Ліги 1. Також тривають переговори із зірковим колумбійцем Радамелем Фалькао з «Атлетико». Власник «Монако», російський мільярдер Дмитро Риболовлєв, хоче створити клуб, здатний поборотися за звання чемпіона Франції.

* * *

Чемпіонат Іспанії. Матч 35–го туру. «Реал сосьєдад» — «Гранада» — 2:2 (Аігіррече, 9, 45 — Ель–Арабі, 15; Ресіо, 90).

Лідери: «Барселона» — 91, «Реал» — 81, «Атлетико» — 72, «Реал сосьєдад», «Валенсія» — 59.

Художня гімнастика

Українка Ганна Різатдінова на етапі Кубка світу в Корбей–Ессоні, крім абсолютної першості, здобула ще чотири медалі в окремих видах: «золото» — за вправу з булавами, два «срібла» — за обруч і стрічку, «бронзу» — за композицію з м’ячем.

«Челленджер» АТР в Самарканді (призові — 50 тис. дол.). Перше коло. Недовєсов (Україна, 3) — Машаду (Португалія) — 6:3, 6:2; Молчанов (Україна, Q) — Мертль (Чехія, 5) — 1:6, 6:7.

* * *

У новому рейтингу WTA одразу кілька українських тенісисток встановили нові особисті рекорди у світовій класифікації. Перша ракетка країни Леся Цуренко піднялася на 68–ме місце (+5), Марина Заневська підскочила одразу на 32 рядки і вперше увійшла в топ–150 (у неї 149–та позиція). Надія Кіченок посіла 163–тє місце (+9).

Другою ракеткою України залишається Еліна Світоліна — 88–ме місце (+3), а п’ятою — Ольга Савчук — 183–тє (+8).

Гольф

Андрій Шевченко виграв чемпіонат Queenwood Golf Club у графстві Суррей, Велика Британія. Цей турнір став етапом підготовки колишнього футболіста до серії турнірів «Єврочеллендж–туру» з гольфу.

Шева представляє харківський «Сьюперіор гольф клуб», який заснував віце–«губернатор» Юрій Сапронов — колишній віце–президент Федерації тенісу України та тенісний меценат. Сапронов називає Шевченка найкращим гольфістом країни, а сам Шева, за деякими даними, хоче виступити в дебютних змаганнях із гольфу на Олімпіаді–2014.