З домашніми заготовками. Із наближенням вирішальних матчів клуби додають у продуктивності та видовищності
Вихід на фінішну пряму змагань традиційно супроводжується відкриттям у спортсменів другого дихання. >>
Учора вранці за київським часом завершився регулярний чемпіонат НХЛ. Через локаут він виявився куцим — кожна з 30 команд провела по 48 матчів. Регламент визначення володаря Кубка Стенлі не змінився, тож із 1 травня для вісімки найкращих команд Східної та Західної конференцій почнеться найцікавіше — «плей–оф».
Переможцем «регулярки», іще за два тури до її завершення, стали «Чикаго блекхоукс», вигравши таким чином уперше за останні 12 років «Кубок президента».
Приз найкращого бомбардира чемпіонату здобув 37–річний форвард «Тампи» Мартін Сан–Луї. Набравши 60 очок (17 голів + 43 результативні передачі), він виявився найбільш віковим володарем «Арт Росс трофі». Натомість зірковий росіянин Олександр Овечкін із «Вашингтона», закинувши 32 шайби, втретє за кар’єру отримав титул найкращого снайпера регулярного сезону.
А от провідним українським НХЛівцям похвалитися особливо нічим. «Я вперше не потрапив до «плей–оф» і дуже розчарований. Для мене це шок. Ніколи не думав, що «Філадельфія» залишиться поза вісімкою», — каже форвард «льотчиків» Руслан Федотенко. Не кваліфікувалися до наступного раунду турніру і «Нью–Джерсі девілз» Олексія Понікаровського, які посіли на «Сході» 11–ту позицію — слідом за «Філадельфією».
Нагадаємо, Поні й Федот починали сезон на провідних ролях у КХЛ, тягнучи вгору «Донбас». У НХЛ статистика Руслана — 13 очок у 47 матчах (4+9), Олексія — 9 очок у 42 матчах (4+5, з урахуванням виступів за «Вінніпег»).
ТАБЛО
НХЛ. «Оттава» — «Філадельфія» — 1:2, «Рейнджерз» — «Нью–Джерсі» — 4:0.
Підсумкове становище на Сході: «Піттсбург» — 72, «Монреаль» — 63, «Вашингтон» — 57, «Бостон» — 62, «Торонто» — 57, «Рейнджерз» — 56, «Оттава» — 56, «Айлендерз» — 55, «Вінніпег» — 51, «Філадельфія» — 49, «Нью–Джерсі» — 48, «Баффало» — 48, «Кароліна» — 42, «Тампа–Бей» — 40, «Флорида» — 36.
Підсумкове становище на Заході: «Чикаго» — 77, «Анахайм» — 66, «Ванкувер» — 59, «Сент–Луїс» — 60, «Лос–Анджелес» — 59, «Сан–Хосе» — 57, «Детройт» — 56, «Міннесота», «Коламбус» — 55, «Фінікс» — 51, «Даллас» — 48, «Едмонтон» — 45, «Калгарі» — 42, «Нешвілл» — 41, «Колорадо» — 39.
Пари «плей–оф»: «Піттсбург» — «Айлендерз», «Монреаль» — «Оттава», «Вашингтон» — «Рейнджерз», «Бостон» — «Торонто»; «Чикаго» — «Міннесота», «Анахайм» — «Детройт», «Ванкувер» — «Сан–Хосе», «Сент–Луїс» — «Лос–Анджелес».
Вихід на фінішну пряму змагань традиційно супроводжується відкриттям у спортсменів другого дихання. >>
Після серії хардових турнірів у Сполучених Штатах найкращі тенісистки планети повернулись до Європи для підготовки до Ролан Гарроса. >>
Чемпіонкою етапу Кубку світу з художньої гімнастики у вправах з обручемсталаТаїсія Онофрійчук: 16-річна українка також здобула ще три медалі змагань. >>
На Кубку світу в Катарі український гімнаст Назар Чепурний став чемпіоном у вправах на паралельних брусах . >>
У спорті завжди є місце сюрпризам та сенсаціям. >>
Коли в 2024 році Еліна Світоліна взяла під свою персональну опіку жіночу збірну України в Кубку Біллі Джин Кінг, вона автоматично підвищила як статус команди, так і рівень очікувань, які покладатимуться на неї в цих змаганнях. >>