18.04.2013

У найсильнішій жіночій лізі світу — ВНБА (Жіноча національна баскетбольна асоціація США) відбувся драфт. Першою в історії українкою, яку захотів бачити в себе клуб ВНБА, стала Аліна Ягупова. Її під 34–м номером обрав «Лос–Анджелес спаркс», дворазовий чемпіон.

За підсумками минулого року Ягупову назвали найкращою молодою баскетболісткою Європи, а в цьому сезоні вона стала найкращою баскетболісткою чемпіонату України. У складі срібних призерів — БК «Єлисавет–баскет» — Аліна набрала 35,5 очка в середньому за гру.

Англія. Матч 29–го туру. «Арсенал» — «Евертон» — 0:0.

Лідери: «МЮ» — 80 (32 матчі), «Ман. Сіті» — 65 (31), «Арсенал» — 60 (33), «Челсі» — 58 (31), «Тоттенхем» — 58 (32), «Евертон» — 56 (33).

* * *

Кубок Німеччини. 1/2 фіналу. «Баварія» — «Вольфсбург» — 6:1 (Манджукич, 17; Роббен, 35; Шакірі, 50; Гомес, 80, 83, 86 — Дієго, 45; Тимощук «Б» не грав).

* * *

Кубок Франції. 1/4 фіналу. «Труа» — «Нансі» — 3:0, «Сент–Етьєн» — «Лор’ян» — 1:2.

* * *

У штаб–квартирі УЄФА провели жеребкування відбіркового етапу чемпіонату світу серед жінок 2015 року, який відбудеться в Канаді. Збірна України потрапила до групи 6, де її суперниками стануть збірні Англії, Білорусі, Уельсу, Туреччини та Чорногорії. Кваліфікація стартує у вересні ц.р. До фінальної частини напряму потраплять лише переможці груп. Ще чотири найкращі збірні з других місць визначать одного щасливчика у «плей–оф».

Чемпіонат світу. Дивізіон ІВ (Донецьк). Перший матч 3–го туру. Естонія — Румунія — 3:6.

* * *

Голкіпер «Донбасу» Ян Лацо не зможе зіграти за збірну Словаччини на чемпіонаті світу у вищому дивізіоні, який стартує 3 травня. За повідомленням сайту Hokej.sk, Лацо зазнав травми, перебуваючи на зборах своєї національної команди.

Нагадаємо, що на минулорічному чемпіонаті світу словаки здобули срібні нагороди, а Ян Лацо став найкращим голкіпером першості.

* * *

НХЛ. «Філадельфія» — «Рейнджерз» — 4:2 (Федотенко «Ф» проти своєї колишньої команди — «0», 2 кидки, 12:45).

Волейбол

Чоловіча суперліга. «Плей–оф». 1/2 фіналу. «Локомотив» (Х) — «Фаворит» — 3:0 (25:18, 25:15, 25:14; перший матч — 3:1), «Кримсода» — «Буревісник–ШВСМ» — 3:2 (21:25, 19:25, 25:20, 25:20, 15:10; перший матч — 3:0).

У фіналі зіграють харків’яни й красноперекопці.

Самбо

На чемпіонаті Європи з самбо серед юніорів, юнаків і дівчат, який відбувся в Лімасолі (Кіпр), збірна України виборола рекордну для себе кількість нагород. Наші молоді самбісти привезли додому 6 золотих, 11 срібних та 9 бронзових нагород і посіла друге загальнокомандне місце, поступившись тільки збірній Росії.