ХРОНІКА

19.12.2012

Лижі

Валентина Шевченко посіла дев’яте місце на етапі Кубка світу з лижних перегонів, який завершився у Кенморі (Канада). У мас–старті на 10 км класичним стилем українська ветеранка програла переможниці — Юстині Ковальчик із Польщі — 44 секунди. Ще одна наша співвітчизниця, Марина Анцибор, фінішувала 44–ю (+3:01).

Футбол

Англія. Матч 17–го туру. «Редінг» — «Арсенал» — 2:5 (Ле Фондр, 66; Кебе, 71 — Подольськи, 14; Касорла, 32, 35, 60; Уолкотт, 80).

«Каноніри» набрали 27 очок і піднялися на п’яте місце.

* * *

Іспанія. Матчі 16–го туру. «Депортиво» — «Вальядолід» — 0:0, «Сельта» — «Бетіс» — 0:1 (Х. Моліна, 81).

«Бетіс» із 28 очками тепер ділить четверте–п’яте місця з «Малагою».

* * *

«Барселона» досягла домовленостей зі своїми гравцями про укладення нових угод. Контракти Ліонеля Мессі та Хаві, які закінчувалися влітку 2016–го, подовжено ще на два сезони. Карлес Пуйоль підписав угоду з клубом ще три сезони — наразі до літа 2016 року.

Футзал

Молодіжна збірна України виграла міжнародний турнір «Петербурзька осінь». У фіналі «синьо–жовті» здолали команду Словаччини з рахунком 4:2, по дублю оформили Разуванов та Литвинов.

Росіяни здобули бронзові нагороди, обігравши в матчі за третє місце збірну Ірану — 4:3.

Волейбол

Відкритий чемпіонат Росії. Чоловіки. 11–й тур. «Губернія» (Н. Новгород) — «Локомотив» (Харків) — 3:1 (25:23, 25:19, 23:25, 30:28).

«Локомотив» посідає шосте місце у своїй групі, маючи 14 очок в 11 матчах.

Стрільба

Олімпійський чемпіон Пекіна Олександр Петрів підтвердив свій клас на першості чемпіонату світу з кульової стрільби серед військовослужбовців, що відбулася в Гуанчжоу (Китай). Майор Петрів виборов «золото» у вправі РП–5 (30 пострілів із 25 м у круглу мішень та 30 пострілів у силует) із рекордними 589 очками.

У змаганнях загалом взяли участь близько півтисячі армійських спортсменів із 50 країн світу.