ПРИКОЛИ

26.10.2012

— Ви чули? Янукович учора відвідав Одесу, де відкрив реконструйований театр ляльок.

— Спасибі жителям Донбасу за Карабаса Барабаса.

* * *

Цікаво, а у депутатів Верховної Ради в крові — нуль проміле, коли вони закони приймають?

* * *

Дівчата, запам’ятайте: якщо вас покликали в ЗАГС, а там немає ні квітів, ні подарунків, ні шампанського — значить, вас тупо розводять!

* * *

Сергій Савелій коментує: «Ну що ж, сьогодні «Динамо» програло з рахунком 21:46... А ні, вибачте, це ще тільки годинник...»

* * *

— Я взагалі не вірю в гороскопи. Всі ці знаки Зодіаку — повна дурня!

— Це тому, що ти Овен!

* * *

Ахметов — найбагатша людина України. У нього $26 млрд. Щоб уявити, скільки це, складіть всі ваші гроші і додайте ще $26 млрд.

* * *

Виявляється, Маша Распутіна перед президентськими виборами в Росії змінила ім’я й прізвище. Тепер її звати Раша Запутіна.

 • «Матір Драконів» Емілія Кларк зізналась, чи поставила б принца Вільяма на коліна

  Ім’я зірки «Ігри престолів» (хоча більшість уподобала її в головній ролі мелодрами «До зустрічі з тобою») Емілії Кларк постійно перебуває то на вустах шанувальників її таланту, то на сторінках глянцю, адже всім цікаво, де вона, з ким вона, наскільки серйозні стосунки акторки з її друзями протилежної >>

 • У 52 роки — на 20: у Сингапурі знайшовся свій Доріан Грей

  Виставивши, крім своїх робіт, в «Інстаграмі» ще й власні фото, сінгапурець Чуандо Тан раптом став знаменитістю. Звісно, йому б хотілося, щоб його знімки набули популярності, адже про це мріє кожний фотохудожник, проте сталося як сталося: популярності Тану додала саме його зовнішність. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 18 до 24 листопада

  Терези (24.09—23.10). Прислухайтеся до поради батьків, вони завжди підкажуть правильне рішення. Із минулого добре б зробити відповідні висновки, щоб не повторювати помилки.
  Дні: спр. — 23; неспр. — 24. >>