19.04.2012

Чемпіонат світу. Диві­зіон ІА (Словенія). Перший матч 3–го туру. Україна — В. Британія — 3:4 ОТ (1:0, 2:3, 0:0, 0:1; Побєдоносцев, 14; 36; Климентьєв, 36 (більш.) — Дауд, 24 (менш.); 33; 62; Майєрс, 31 (буліт); кидки — 38:23).

Команда Анатолія Хоменка програла й третій матч на ЧС, одному з аутсайдерів дивізіону. Після цієї поразки в овертаймі українці мають 1 очко і ще дві гри попереду, зі Словенією та Японією.

* * *

НХЛ. Кубок Стенлі. 1/8 фіналу. «Нью–Джерсі» — «Флорида» — 3:4 (господарі закинули три шайби поспіль, але потім пропустили чотири впродовж десяти хвилин; Понікаровський «НД» — 14.31, «0»). Серія до чотирьох перемог — 1:2.

* * *

КХЛ. Кубок Гагаріна. Фінал. «Динамо» (М) — «Авангард» — 0:1 (Пережогін, 13; серія до чотирьох перемог — 1:2).

Українська чоловіча суперліга. «Плей–оф». 1/4 фіналу (перші матчі). «Донецьк» — «Дніпро» — 94:72, «Азовмаш» — «Говерла» — 103:93, «Хімік» — «Ферро» — 67:85.

Гандбол

Українська чоловіча суперліга. 24–й тур. «Портовик» — «Мотор» —26:26, «Політехнік» — «Шахтар–Академія» — 21:21, «Динамо» — «Будівельник» — 45:15, «ЗТР» — «Буревісник» — 42:22.

Турнірне становище: «Динамо» — 44, «Мотор» — 41, «ЗТР» — 34, «Портовик» — 33, «Політехнік», «Буревісник» — 11, «Будівельник» — 10, «Шахтар» — 8.

Бокс

31–річний Сергій Федченко програв у Мехіко бій за звання тимчасового чемпіона світу за версією WBO в легкій вазі (до 63,5 кг) мексиканцеві Хуану Мануелю Маркесу. За підсумком 12 раундів усі судді віддали перевагу господареві рингу — 119:109, 118:110, 118:110.

Художня гімнастика

Українка Ганна Різатдінова стала бронзовою призеркою етапу Кубка світу в Пезаро (Італія) у вправі з м’ячем.

У першому колі парного розряду ґрунтового турніру АТР в Монако українець Олександр Долгополов і чех Томаш Бердих поступилися іспанцям Вердаско/Марреро — 5:7, 2:6.