22.03.2012

Кваліфікацію престижного хардового турніру серій АТР і WTA в Маямі (США) подолали двоє з трьох українців. У сильної статі Сергій Бубка у другому кваліфікаційному раунді здолав швейцарця Марко К’юдінеллі — 6:3, 3:1 (відмова через травму). У жінок перший номер відбіркового посіву Катерина Бондаренко спочатку розбила британку Наомі Броуді (6:3, 6:0), а потім і хорватку Мір’яну Лючич (4:6, 6:2, 6:4). А от Леся Цуренко одразу ж поступилася Анастасії Родіоновій з Австралії — 2:6, 4:6.

Українська чоловіча суперліга. «Азовмаш» — «Дніпро–Азот» — 92:69.

Гандбол

Українська чоловіча суперліга. Матч 16–го туру. «Портовик» — «Будівельник» — 31:22.

Матчі 23–го туру. «Шахтар–Академія» — «Мотор» — 19:37, «Буревісник» — «Динамо» — 23:32, «Політехнік» — «ЗТР» — 23:32.

Турнірне становище: «Динамо» — 42, «Мотор» — 38 (22), «ЗТР» — 32, «Портовик» — 30 (22), «Буревісник» — 11, «Будівельник» — 10 (21), «Політехнік» — 10, «Шахтар» — 7.

Англія. Прем’єр–ліга. Матч 29–го туру. «Блекберн» — «Сандерленд» — 2:0.

* * *

Іспанія. Прімеро. Матчі 28–го туру. «Барселона» — «Гранада» — 5:3 (Хаві, 4; Мессі, 17, 67, 86; Тельйо, 82 — Майнс, 55; Сікейра, 62, 89 (обидва – пен.)), «Осасуна» — «Гетафе» — 0:0.

* * *

Італія. Кубок. 1/2 фіналу (повторний матч). «Ювентус» — «Мілан» — 2:2 (у дод. час; Дель П’єро, 28; Вучинич, 96 — Месба, 51; Максі Лопес, 81; перша гра — 2:1).

* * *

Німеччина. Кубок. 1/2 фіналу. «Гройтер Фюрт» — «Боруссія» (Д) — 0:1 (у дод. час; Гюндоган, 120).

* * *

Франція. Кубок. 1/4 фіналу. «Кевійї» — «Марсель» — 3:2 (у дод. час).

Лижний спорт

Чотирма стартами на етапі у Фалуні (Швеція) завершився розіграш Кубка світу у лижників. Наостанок українська прима Валентина Шевченко показала 17–й час у пролозі на 2,5 км вільним стилем, 20–й — у масовому старті на 10 км «класикою», 21–й — на дистанції 25 км і в підсумку фінішувала 18–ю у гонці переслідування на 10 км.

У генеральній класифікації КС Шевченко посіла 30–те місце, а в заліку довгих дистанцій — 21–ше. Головний трофей дістався норвежці Маріт Бйорген, яка трохи випередила полячку Юстину Ковальчик. У чоловіків великий «Кришталевий глобус» упевнено виграв швейцарець Даріо Колонья.