ХРОНІКА

20.03.2012

Фристайл

Українець Олександр Абраменко став бронзовим призером завершального етапу Кубка світу з лижної акробатики, який відбувся у норвезькому Міркдалені. Загалом там виступили семеро українців. Серед наших жінок найкращий результат, восьмий, показала Надія Діденко.

У загальному заліку Кубка світу Ольга Волкова посіла третє місце, повторивши минулорічний успіх. Абраменко розташувався на сьомій позиції, а Станіслав Кравчук — на восьмій.

Гандбол

Кубок кубків. Чоловіки. 1/4 фіналу (перший матч). «Мотор» (Запоріжжя) — «Фленсбург» (Німеччина) — 30:39.

Хокей на траві

Олімпійський кваліфікаційний турнір (Дублін). Чоловіки. Росія — Україна — 2:0, Чилі — Україна — 4:2.

Підсумкове становище: Півд. Корея — 13, Ірландія — 11, Малайзія — 10, Росія — 6, Чилі — 3, Україна — 0.

За п’яте місце: Чилі — Україна — 1:2. За перше місце: Ірландія — Корея — 2:3.

Єдину путівку на Олімпійські ігри–2012 здобули корейці.