07.02.2012

Бокс

Український боксер В’ячеслав Узелков не зміг відібрати пояс чемпіона Європи в напівважкій вазі (версія EBU) у німця Едуарда Гуткнехта. За підсумками бою у Франкфурті, який тривав усі 12 раундів, судді одностайно віддали перемогу чинному володареві титулу — 115–114, 116–112 та 117–111.

На міжнародному турнірі серії IAAF, який минулими вихідними відбувся в Москві, Олеся Повх та Марія Ремень здобули, відповідно, золоту та срібну нагороди на дистанції 60 м.

Лижі

На 12–му етапі Кубка світу в підмосковному Рибінську українська збірна виступала без свого лідера — Валентини Шевченко. Відтак найкращий результат поміж наших належить Марині Анцибор, яка в мас–старті на 10 км стала 42–ю. Гонку з «перевдяганням» лиж — скіатлон — Анцибор завершила з 43–м часом.

Також непереконливо виглядали й українські чоловіки. У мас–старті Мирослав Білосюк став 53–м (51–й у скіатлоні), Олексій Швидкий — 55–м (43), Віталій Штунь — 56–м (45).