Із шоу та затьмаренням

20.01.2012

«Беркут» ніяк не може обіграти «Донбас». (Фото з сайту ХК «Донбас».)

Сповненим драматизму вийшов позавчорашній поєдинок чемпіонату країни між двома командами групи лідерів. У київському Палаці спорту амбітний «Беркут» приймав чинного чемпіона — «Донбас». «Пернаті» на правах господарів організували перед грою шоу–відкриття — щоправда, через це майже на півгодини затримався початок зустрічі. Зате шоу, що потім точилося на майданчику, виправдало очікування майже 4000 глядачів.

Першу шайбу Роман Сальников закинув уже на 18–й секунді! Гості не знітилися й незабаром відігралися. А потім у головній критій арені країни… зникло світло. «Аварійку» ввімкнули швидко, а основне освітлення з’явилося аж за три чверті години. Через вимушену паузу команди погодилися провести півтора періоди практично без перерви.

Під завісу цього інтервалу донеччани закинули дві шайби, на що господарі відповіли однією. 2:3 — це вже п’ята в сезоні перемога «Донбасу» над «беркутами». Цікаво, що підопічні Дмитра Марковського програють усі матчі, які проводять у Палаці спорту. Не врятував навіть «фартовий» светр президента клубу Давида Жванії.

На додачу до гри, у третьому періоді глядачі побачили бійку Павла Волчека й Володимира Алексюка. Волчек, досвідчений білорус із «Беркута», переміг молодого захисника «Донбасу». Привернули увагу й дві травми. Донеччанину Андрію Міхнову, нападникові збірної України, ключкою зламали палець на руці. А воротаря «Беркута» Яна Хована фактично винесли з майданчика — після взяття його воріт на 6–й хвилині словак втрачав свідомість через струс мозку, але відмовлявся йти на лаву чи в роздягальню, хоча другий голкіпер Олександр Федоров ще в першому періоді пропонував заміну.

Чемпіонат України. «Білий барс» — «Харківські акули» — 5:4 (3:2, 0:2, 2:0), «Беркут» — «Донбас» — 2:3 (1:1, 1:2, 0:0; Сальников, 1; Бризгалов, 38 (більш.) — Страхов, 6 (більш.); Бабинець, 36; Анікєєв, 39).

Турнірне становище після 31 матчу: «Сокіл» — 83, «Донбас» — 79 (32), «Беркут» — 64, «Компаньйон» — 51, «Акули» — 35 (32), «Леви» — 35, «Білий барс» — 20 (32), «Гайдамаки» — 8 (30).