31.05.2011

На черговому етапі «Діамантової ліги», який відбувся в Римі, українець Максим Мазурик посів третє місце у стрибках із жердиною. А Вікторія Стьопіна й Ганна Міщенко посіли четверті місця у стрибках у висоту й бігу на 1500 м, відповідно.

* * *

На престижному турнірі багатоборців у Гетісі (Австрія) українець Олексій Касьянов набрав шосту суму балів у чоловічому десятиборстві, а Наталія Добринська посіла таке саме місце в жіночому семиборстві.

За минулий уїк–енд учасники фінальної серії української суперліги встигли обмінятися домашніми перемогами. Позавчора «Будівельник» знову відновив рівновагу у вирішальному раунді «плей–оф», який цього року триває до чотирьох виграшів. Причому, на відміну від попередніх домашніх матчів, «Будка» грала не в спорткомплексі «Меридіан», а в Палаці спорту.

Завершальний матч сезону суперники проведуть сьогодні в Донецьку.

Українська чоловіча суперліга. «Плей–оф». Фінал. «Донецьк» — «Будівельник» — 88:74 (20:11, 29:19, 21:25, 18:19; Едвардз (18) — Спенсер (18)); «Будівельник» — «Донецьк» — 61:59 (14:13, 13:16, 13:9, 21:21; Уїлсон (18) — Хукич (14)). Серія до чотирьох перемог — 3:3.

* * *

НБА. Фінал Східної конференції. «Чикаго» — «Маямі» — 80:83 (серія до чотирьох перемог — 1:4)

Фінал чемпіонату НБА із найкращою командою Заходу, «Даллас маверікс», «Маясі хіт» почне сьогодні ввечері.

НХЛ. Кубок Стенлі. Фінал Східної конференції. «Бостон» — «Тампа–Бей» — 1:0 (Хортон, 53; серія до чотирьох перемог — 4:3).

Востаннє «ведмеді» пробивалися до фіналу Кубка Стенлі у 1990 році. Вирішальну серію «Бостон» і «Ванкувер» почнуть завтра.