Учений здолав чарівника

Цього року в фіналі найпрестижнішого клубного турніру Європи зійшлися команди, на які там менш за все чекали. На початку сезону ставки на перемогу «Порто» у Кубку приймалися з розрахунку 40 до одного, на «Монако» — 80 до одного. Але ні в якому разі не можна сказати про жодного з фіналістів, що в головному матчі сезону вони грають випадково. По дорозі до фіналу і «Порто», і «Монако» здолали бар’єри у вигляді найсильніших команд Європи, а португальці взагалі лише одного разу поступились упродовж усього турніру.

«Дніпро» не гратиме у Лізі чемпіонів

Два матчі чергового туру національної першості було перенесено на середу через участь «Дніпра» і «Шахтаря» у недільному фіналі Кубка України.
Як і очікувалося, тренер дніпропетровців Євген Кучеревський у зустрічі проти «Оболоні» дав перепочити декільком своїм основним гравцям. Назаренко і Радченко вийшли на поле у другому таймі, Мелащенко у перерві його залишив, зовсім ми не побачили у грі Венглинського і Михайленка, відбував дискваліфікацію Ротань. Хоча і з таким складом «Дніпро» дуже скоро повів у рахунку 2:0. У першій же атаці гостей Костишин красивим ударом через себе відкрив рахунок, а незабаром Шелаєв після пасу з правого флангу Поклонського реалізував вихід сам на сам із Сухіною. Але вже невдовзі чудово виконав штрафний з правого флангу Міщенко, і рахунок скоротився.

«Азовмаш» — чемпіон!

Найкориснішим гравцем киян у першому періоді став росіянин Чикалкін, якому як могли допомагали снайпери Лебедєв і Колсон. Натомість гра центрового Окунського справляла гнітюче враження: Олександр повністю програвав підбір і не влучав з лінії штрафних. Непогано граючи у захисті, столичні баскетболісти примудрилися-таки втратити перевагу і закінчити чверть з рахунком — 23:28. За бойовим настроєм «азовмашівці» впевнено перегравали господарів поля. Найкращим серед них був В'ячеслав Євстратенко, який плiдно працював і в захисті, і в нападі.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44