11.05.2011

Художня гімнастика

У київському Палаці спорту відбувся ХХ «Кубок Дерюгіної», що входить до програми Кубка світу. В абсолютній першості перемогла росіянка Дар’я Кондакова, а наша Аліна Максименко стала другою. Третє місце — у Яни Луконіної, теж із Росії. Ще одна українка Анна Різатдінова — на шостій позиції.

Максименко стала першою у вправах зі стрічкою, обручем і булавами, а Кондакова — лише із м’ячем. У командних вправах українки посіли третє місце слідом за італійками й білорусками.

На стартовому етапі «Діамантової ліги», який приймала Доха (Катар), двоє українців потрапили до числа призерів. Ганна Міщенко сенсаційно виграла забіг на 1500 м з особистим рекордом, а Максим Мазурик став другим у стрибках із жердиною.

Фехтування

Дві нагороди завоювали українки на етапі Кубка світу серед шаблісток у Болоньї (Італія). Ольга Харлан стала третьою в індивідуальному турнірі. А наша команда у складі Харлан, Олени Хомрової, Ольги Жовнір і Галини Пундик отримала «срібло», поступившись у фіналі росіянкам — 44:45.

На змаганнях шпажисток у Ріо–де–Жанейро (Бразилія) львів’янка Яна Шемякіна здобула «бронзу».

Веслування на байдарках і каное

Трьома медалями розжилися українці на етапі Кубка світу в польській Познані. Каноїсти Юрій Чабан і Едуард Шеметила перемогли на дистанціях 200 і 5000 м відповідно, а байдарочник Олег Харитонов став третім на 200–метрівці.

Дзюдо

На престижному турнірі серії Гран–прі в Баку володарями бронзових нагород стали четверо дзюдоїстів з України: Георгій Зантарая (до 60 кг), Артем Василенко (до 81 кг), Станіслав Бондаренко (понад 100 кг) та Ірина Кіндзерська (понад 78 кг).

Сучасне п’ятиборство

Українець Павло Тимощенко став срібним призером етапу Кубка світу, що відбувся в угорському місті Шажаломбатта.

Стрільба з лука

Олімпійський чемпіон Віктор Рубан здобув «бронзу» у змаганнях із класичного лука на етапі Кубка світу в хорватському Порече.

«Формула–1»

На швидкісній трасі Стамбула Себастьян Феттель уже втретє в сезоні зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу. А його команда «Ред булл» оформила дубль завдяки Марку Уебберу, який ближче до фінішу обійшов Фернандо Алонсо із «Феррарі».

Чемпіонат світу. 4–й етап. Гран–прі Туреччини («Стамбул парк»; 309,396 км; 58 кіл)

Залікова десятка. 1. Феттель — 1 год. 30 хв. 17,558 сек. 2. Уеббер (обидва — «Ред булл») — +8,8. 3. Алонсо («Феррарі») — +10,0. 4. Хемілтон («Макларен») — +40,2. 5. Росберг («Мерседес») — +47,5. 6. Баттон («Макларен») — +59,4. 7. Хайдфельд — +1.00,8. 8. Петров (обидва — «Рено») — +1.08,1. 9. Буемі («Торо россо») — +1.09,3. 10. Кобаясі («Заубер») — +1.18,0.

Загальний залік: Феттель — 93, Хемілтон — 59, Уеббер — 55, Баттон — 46, Алонсо — 41, Масса — 24, Хайдфельд, Петров — 21, Росберг — 20...

Кубок конструкторів: «Ред булл» — 148, «Макларен» — 105, «Феррарі» — 65, «Рено» — 42, «Мерседес» — 26, «Заубер» — 8, «Торо россо» — 6, «Форс Індія» — 4.