Варшава-Київ. Напружене вщухання
Перед нами, схоже, розгортається дипломатична операція, яку не супроводжують гучними заголовками. >>
Справа Кучми
Президент України Леонiд Кучма (1994—2005) вчора все–таки вилетів до Москви на заходи, присвячені Дню космонавтики і 50–річчю першого польоту людини в космос. Леонід Кучма прибув у московський аеропорт «Внуково–3» чартерним рейсом, повідомила агенція УНІАН. Нагадаємо, у понедiлок слідчі Генеральної прокуратури попервах не погоджувалися відпускати Кучму, який перебуває на пiдписцi про невиїзд, у Росію й призначили на вівторок допит у ГПУ.
* * *
Адвокат екс–Президента Віктор Петруненко заявив про те, що сторона захисту проситиме проведення додаткових експертиз «плівок Мельниченка». Він переконаний, що дослідження доведуть «повну неспроможність записів». Петруненко не обґрунтував свою думку, посилаючись на таємницю слідства.
Вiдповiдальнiсть
Печерський райсуд столиці постановив арештувати співголову фракції Блоку Черновецького у Київраді Дениса Комарницького до 9 червня. Про це повідомив адвокат Комарницького Андрій Федур. Нагадаємо, нещодавно голова КМДА Олександр Попов звинуватив представників Блоку Черновецького в розбазарюванні столичного майна. Проте Комарницького затримали за розбій.
Медiа для мас
Інститут соціології Національної академії наук оприлюднив дані про те, що 95% ефірного часу на Першому національному телеканалi належить представникам чинної влади. «Такої диспропорції не було ще з 2002 року. Новини стали абсолютно «стерильними», — прокоментувала виконавчий директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар.
Перед нами, схоже, розгортається дипломатична операція, яку не супроводжують гучними заголовками. >>
Чимало членів політичного тераріуму — бомонду посадовців несподіваний кабмінівський переполох відпоїли хто як міг, залежно від наслідків. >>
Повторні зустріч Президент Володимир Зеленський провів 20 липня з командувачем Об'єднаних сил ЗСУ Михайлом Драпатим, заступником начальника Генерального штабу ЗСУ Володимиром Горбатюком та командиром 3-го армійського корпусу Андрієм Білецьким. >>
У четвер, 16 липня, президент Володимир Зеленський повідомив, що запропонує парламенту призначити Євгенія Хмару міністром оборони. Наразі Хмара, який є тво глави СБУ, за дорученням президента буде виконувати обовʼязки міністра оборони України. >>
У середу, 15 липня, Михайло Федоров заявив, що піде з посади керівника Міноборони. Перед гучною заявою молодого міністра низка медіа й нардепів писали, що президент Володимир Зеленський хоче замінити його. >>
Україна продовжує переживати жахливі, трагічні ракетно-дронові удари. >>