17.02.2011

Білоруська екстраліга. «Сокіл» — «Німан» — 2:3 (Цируль, Шахрайчук).

* * *

Чемпіонат України. «Донбас» — «Білий барс» — 8:0, «Сумські ворони» — «Харків» — 3:16, «Компаньйон» — «Поділ» — +:– (неявка).

Лідери: «Донбас» — 57 (20), «Харків» — 41 (19), «Компаньйон» — 39 (20), «Сокіл» — 38 (19).

Здобувши 19–ту перемогу поспіль, донеччани достроково стали переможцями регулярного сезону.

Гандбол

Українська чоловіча суперліга. 19–й тур. «Буревісник» — «Динамо» — 24:24, «Мотор» — «ЗТР» — 23:34, «Авіатор» — «Політехнік» — 23:22, «Будівельник» — «Портовик» — 21:28.

Турнірне становище: «ЗТР» — 34, «Динамо» — 28, «Портовик» — 26, «Мотор», «Будівельник» — 22, «Буревісник» — 10, «Авіатор» — 6, «Політехнік» — 4.

У першому колі турніру серії АТР на ґрунті в Буенос–Айресі українець Олександр Долгополов несподівано поступився місцевому кваліфайєрові Хосе Акасусо — 2:6, 4:6.

На хардових змаганнях WTA в Дубаї наша Катерина Бондаренко в дуеті з представницею Казахстану Шведовою програла стартовий матч російсько–китайській парі Душевіна/Пен — 6:7, 1:6.

Марія Коритцева й румунка Йоана Олару в першому колі турніру на ґрунті в Боготі здолали дует Мойзбургер/Веді (Австрія/Франція) — 6:3, 6:2.

Прийшов успіх у парі й до Ольги Савчук. Донеччанка разом із грузинкою Анною Татішвілі на харді в Мемфісі переграли британсько–канадський дует Боруелл/Пелетьє — 6:2, 6:4.