26.01.2011

Контрольні матчі. «Маккабі» (Х, Ізраїль) — «Динамо» — 2:2 (Ярмоленко (дубль)), «Металург» (Д) — «Клуж» (Румунія) — 4:2 (Мгуні, Воловик, Танасе, Аракелян), «Металіст» — «Пахтакор» (Узбекистан) — 1:0 (Лисенко), «Дніпро» — «Рапід» (Бх, Румунія) — 1:3 (Льопа).

* * *

Англія. Прем’єр–ліга. Останній матч 24–го туру: «Болтон» — «Челсі» — 0:4 (Дрогба, Малуда, Анелька, Рамірес).

* * *

Іспанія. Прімеро. Останній матч 20–го туру: «Атлетик» — «Еркулес» — 3:0.

Відкритий чемпіонат Австралії. 1/4 фіналу. Чоловіки. Федерер (Швейцарія, 1) — Ваврінка (Швейцарія, 19) — 6:1, 6:3, 6:3; Джокович (Сербія, 3) — Бердих (Чехія, 6) — 6:1, 7:6, 6:1.

Жінки. На Лі (Китай, 9) — Петкович (Німеччина, 30) — 6:2, 6:4; Возняцьки (Данія, 1) — Ск’явоне (Італія, 6) — 3:6, 6:3, 6:3.

У змаганні юніорів українець Леонард Стаховський у другому колі переграв бразильця Бруно Сантанну (9) — 6:4, 6:7, 6:3. А от наша Ганна Позніхіренко в першому ж раунді поступилася представниці США Христині Макаровій — 2:6, 1:6.

Хокей на траві

Жіноча команда «Сумчанка» посіла друге місце на турнірі з індорхокею, який відбувся в німецькому Лейпцигу. В одноколовому змаганні українки переграли місцевий клуб (5:2), збірні Австралії (4:2) та Англії (7:1), але поступилися збірній Голландії (2:3). У фіналі сумчанки знову не встояли перед голландками — 4:5.

Велоспорт

Українка Любов Шуліка двічі потрапляла в призери етапу Кубка світу з велотреку, що відбувся в Пекіні. Луганчанка перемогла в спринті та взяла «срібло» в кейріні.

* * *

Переможцем шестиденної гонки «Тур даун анде» в Австралії став місцевий велосипедист Камерон Мейєр із команди «Гармін–Сервело». Українці Андрій Гривко («Астана») й Віталій Буц («Лямпре–ІСД») у генеральній класифікації посіли 61–ше (+5 хв. 27 сек.) і 85–те (+10,35) місця відповідно.

Українська чоловіча суперліга. «Ферро–ЗНТУ» — «Кривбас–баскет» — 95:78, «Говерла» — «Дніпро–Азот» — 80:82, «Галичина» — «Дніпро» — 93:89.

НХЛ. «Лос–Анджелес» — «Бостон» — 2:0 (Понікаровський «Л» — 8 хв., 3 кидки, «0», 2 хв. штр.).

Шахи

Після восьми турів традиційного супертурніру ХХ категорії у голландському Вейк–ан–Зее українець Руслан Пономарьов посідає восьме місце, маючи в активі чотири очки. В останніх партіях киянин зіграв унічию з росіянами Крамником (білими фігурами) і Непомнящим (чорними), французом Ваш’є–Лагравом (білими) й американцем Накамурою (чорними).