МАКСИМальний струс

МАКСИМальний струс

Перша поразка «Динамо» у другому колі для багатьох стала сенсацією. Хоча фахівці давненько дали подібну гідну оцінку потенційних можливостей підсиленого «Борисфена». Для гравців, які колись захищали кольори чемпіонів — Костюка, Анненкова, Максимова, — цей матч був особливо принциповим. Юрій нещодавно взагалі ледь не завершив кар'єру через дискваліфікацію, але в суботу довів, що майстерність віком і штрафними санкціями не принизити. Удар екс-півзахисника «Вердера» й збірної України з 25 метрів у «дев'ятку», не сумніваюся, має стати головним претендентом на найкращий гол туру, а сам автор дубля у ворота «Динамо», безперечно, в будь-якому випадку став «людиною туру».

УЇК-ЕНД ФУТБОЛЬНОЇ ЄВРОПИ

УЇК-ЕНД ФУТБОЛЬНОЇ ЄВРОПИ

За тур до кінця чемпіонату в серії А відомо фактично все — трійка призерів і квартет невдах-аутсайдерів, лише доля четвертої сходинки залишається нез'ясованою. Минулих вихідних свої шанси на потрапляння з цієї позиції у кваліфікаційний турнір Ліги чемпіонів значно покращив «Інтер», який у очному двобої без особливих пробем здолав удома «Парму». Щодо загальної картини передостаннього туру, то впадають у око програшi грандів, котрим уже нічого не потрібно в турнірному відношенні, аутсайдерам, що чіпляються обома руками за рятівні щаблі. Так «Рома» «злила» на «Стадіо Олімпіко» «Перуджі» (тій, щоправда, три забитих м'ячі та три набраних очки не допомогли), а свіжоспечений володар «скудетто» — «Мілан» — дозволив собі розслабитися в Реджині, де зазнав другої поразки в чемпіонаті. Ложка меду — 23-й гол Андрія Шевченка, забитий знову головою, і, що прикметно, після передачі Кахи Каладзе з його лівого флангу. Український і грузинський легіонери відіграли по 90 хвилин.

Двісті «Гранів» Міхаеля Шумахера

Двісті «Гранів» Міхаеля Шумахера

Нудно: і п'ятий етап «королівських перегонів» виграв Міхаель Шумахер. Чим цікаве Гран-прі Іспанії, так хіба що 200-м етапом 6-разового чемпіонату світу й 75-ю перемогою на цих Гран-прі. Ніякої конкуренції в Барселоні у «червоного барона» знову не було, слідом за німцем приїхав його партнер по команді «Феррарі» Рубенс Баррікелло. П’ять поспіль перемог з початку сезону — це повторення рекорду Найджела Менселла, який тримався з 1992 року. Враховуючи те, як розгортається «інтрига» цього сезону, можна досить сміливо прогнозувати, що незабаром «впаде» чимало рекордів великих пілотів — Менселла, Айртона Сенни, Алена Проста...

Клен над трьома коронами

Клен над трьома коронами

До півфінальних пар потрапили справді найкращі команди 68-го чемпіонату світу. Дещо несподівано організатори змінили порядок матчів, і першими на льоду найкращої хокейної арени Європи — празької «Сазки» — з'явилися збірні Словаччини та Канади. У першому періоді суперники продемонстрували обережну й часом сумбурну гру. Словаки намагалися грати у властивий їм комбінаційний хокей, канадці ж діяли на свій лад — швидко й агресивно. Втілити небезпечні моменти в гол на початку другої третини першими вдалося словакам. Вони виграли вкидання у центральній зоні, Штрбак «вистрілив», шайба зрикошетила від борту, Шатан як гриб після дощу з'явився перед голкіпером канадців Луонго й переграв його. Загалом, більшу частину часу суперники займалися тим, що не давали грати один одному, замiсть того щоб безпосередньо конструювати свою гру, і намагалися використати чисельну більшість. Вдалося це представникам Країни Кленового Листя: воротар наших сусідів Лашак, закритий своїми й чужими гравцями, не зміг зреагувати на влучний постріл Бріера. На початку третьої 20-хвилинки Хара влучив у штангу воріт канадців, на що ті відповіли голом, який спричинив дуже багато суперечок. Канадський хокеїст підчепив ключкою голкіпера словаків, коли той виїхав до борта, внаслідок чого Лашак не зміг вчасно зайняти свою позицію, і Хоркофф швиденько зорієнтувався на «п'ятачку». Після відеоперегляду арбітр зі США шайбу зарахував, а на лід із трибун полетіло сміття.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики