301–й «спартанець»

12.10.2010

Операція на хворому серці — мабуть, найсерйозніше з усіх можливих лікарських втручань в організм людини. Перед такою подією слід бути «тихіше води й нижче трави» та йти назустріч усім вказівкам медиків. Однак 69–річний Мейджор Хестер вважає, що його серце менш важливе, аніж... гра улюбленої команди з американського футболу. Темношкірий дідусь із міста Детройт попросив лікарів відкласти на кілька днів «серцеву» операцію, заплановану на минулу суботу. Новий термін хірургічного втручання — 14 жовтня. А 9–го числа хворий Хестер зосередився на телетрансляції матчу за участю «Мічиган стейт спартанз».

«Хоч би що трапилося, я хочу подивитися футбол», — цитує заяву пенсіонера газета «Детройт ньюз». Давній друг фаната Тед Талберт коментує: «Спершу я думав, що це жарт, але тепер розумію: це якась чорна комедія». Мейджор вважає, що новий кардіостимулятор, який йому мають поставити, може й зачекати, а вирішальний для університетської команди матч слід було подивитися обов’язково.

Мейджор Хестер потерпає від кардіоміопатії — ураження серця, що призводить до послаблення його функцій. Додаткове нервове напруження під час спортивного поєдинку пацієнтові протипоказане. Але єдине, на що лікарі змогли умовити затятого вболівальника, — це дивитися гру без звуку, оскільки крики на трибунах змушують його хвилюватися ще більше. Хоча навряд чи це стишить емоції Мейджора: як свідчать друзі, він завжди кричить і лається під час перегляду ігор «спартанців» та розмовляє з телевізором.

 • «Матір Драконів» Емілія Кларк зізналась, чи поставила б принца Вільяма на коліна

  Ім’я зірки «Ігри престолів» (хоча більшість уподобала її в головній ролі мелодрами «До зустрічі з тобою») Емілії Кларк постійно перебуває то на вустах шанувальників її таланту, то на сторінках глянцю, адже всім цікаво, де вона, з ким вона, наскільки серйозні стосунки акторки з її друзями протилежної >>

 • У 52 роки — на 20: у Сингапурі знайшовся свій Доріан Грей

  Виставивши, крім своїх робіт, в «Інстаграмі» ще й власні фото, сінгапурець Чуандо Тан раптом став знаменитістю. Звісно, йому б хотілося, щоб його знімки набули популярності, адже про це мріє кожний фотохудожник, проте сталося як сталося: популярності Тану додала саме його зовнішність. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 18 до 24 листопада

  Терези (24.09—23.10). Прислухайтеся до поради батьків, вони завжди підкажуть правильне рішення. Із минулого добре б зробити відповідні висновки, щоб не повторювати помилки.
  Дні: спр. — 23; неспр. — 24. >>