ХРОНІКА

05.10.2010

Гандбол

Чоловіки. Кубок ЄГФ. 2й раунд (перший матч). «Строволос» (Кіпр) — «ЗТР» (Запоріжжя) — 25:28.

Кубок виклику. 2й раунд. Група А (Хорватія). «Політехнік» (Донецьк) — «Дублін» (Ірландія) — 33:24, «Політехнік» — «Олімпія» (Англія) — 39:10, «Політехнік» — «Бузет» (Хорватія) — 19:25.

Підсумкове становище: «Бузет» — 6, «Політехнік» — 4, «Дублін» — 2, «Олімпія» — 0.

Донеччани не пробилися до третього раунду.

Хокей

Білоруська екстраліга. 11й тур. «Хімік­СКА» — «Сокіл» — 1:2 Б (Поздняков, 12 — Климентьєв, 17 (більш.); вирішальний буліт — Цируль), «Вітебськ» — «Гомель» — 7:6 ОТ, «Шахтар» — «Німан» — 5:4 ОТ, «Хімволокно» — «Брест» — 3:5, «Металург» — «Юність» — 1:2, «Шинник» — «Металургс» — 2:3 ОТ.

Лідери: «Юність» — 29, «Металург» — 26, «Німан» — 22, «Сокіл» — 21, «Шахтар» — 20.

* * *

Чемпіонат України. «Харків» — «Сокіл» — 5:2, «Компаньйон» (Київ) — «СДЮСШОРВорони» (Суми) — 4:0.

Баскетбол

Євроліга. Чоловіки. 2й ква­ліфікаційний раунд (повторний матч). «Хімки» (Моск. обл., Росія) — «Будівельник» (Київ) — 74:67 (перша гра — 87:58).

Після вильоту кияни надалі гратимуть в нижчому за рангом Єврокубку.

* * *

Українська чоловіча суперліга. «Хімік» — «Говерла» — 66:75, «Ферро» — «Кривбасбаскет» — 87:79, «Київ» — «Азот» — 80:68, «Одеса» — «Політехніка» — 88:82, «Азовмаш» — «Миколаїв» — 94:80.

Лідери: «Говерла» — 6 (3 матчі), «Одеса» — 5 (3), «Київ», «Азовмаш» — 4 (2), «Політехніка» — 4 (3).

* * *

Жінки. Чемпіонат світу (Чехія). Фінал: Чехія — США — 69:89. За третє місце: Іспанія — Білорусь — 77:68.

Теніс

У першому колі представницького турніру WTA в Пекіні (хард, призові — 4,5 млн. дол.) українка Олена Бондаренко перемогла китаянку Імяо Чжоу (6:2, 6:0). Однак учора лідерка українського тенісу вже зачохлила ракетку, адже в другому раунді поступилася росіянці Надії Петровій, посіяній під 13м номером, 3:6, 5:7.

Катерина Бондаренко, вдало пройшовши кваліфікацію (перемога над росіянкою Анною Чакветадзе), на старті основної сітки програла сербці Бояні Йовановськи — 7:5, 4:6, 3:6. Очевидно, ця поразка призведе до вильоту Каті з першої сотні світового рейтингу.

У парному розряді сестри Бондаренко були розбиті дуетом Чуанг/Говорцова (Тайвань/Білорусь) — 0:6, 1:6.

У чоловічій частині пекінського турніру Ілля Марченко у фіналі кваліфікації обіграв американця Майкла Рассела — двічі по 6:2.

* * *

Турнір WTA в Токіо (призові — 2 млн. дол.). Фінал. Возняцьки (Данія, 1) — Дементьєва (Росія, 7) — 1:6, 6:2, 6:3.

Каролін Возняцьки виграла п’ятий титул у сезоні (найбільше з усіх) і впритул підійшла до першої сходинки рейтингу WTA.

* * *

Турнір серії ITF у Гельсінкі (25 тис. дол.). Фінал. Юлія Бейгельзімер («Україна) — Емма Лайне (Естонія) — 7:6, 6:0.

Велоспорт

В останній день чемпіонату світу на шосе в Австралії в чоловічій груповій гонці найкращий результат серед українців показав Денис Костюк — фінішував 52м.

Визнання

Найкращим спортсменом України в вересні експертна комісія НОК назвала срібного призера чемпіонату світу з важкої атлетики Артема Іванова. Приз найкращого тренера дістанеться наставникові молодого кримчанина — Михайлу Заргаряну.