25.09.2010

Важка атлетика

Українка Надія Миронюк у категорії до 75 кг посіла п’яте місце на чемпіонаті світу, що триває в Анталії. Ще одна наша співвітчизниця, Юлія Власенко, впоралася лише з однією вправою, ривком, а в поштовху не зафіксувала жодну вагу.

У Лондоні відбулося жеребкування Кубка Девіса на 2011 рік. У стартовому матчі Першої Євро–Африканської зони збірна України 4—6 березня прийматиме вдома команду Голландії, з якою раніше ніколи не зустрічалася.

* * *

У чвертьфіналі парного розряду турніру WTA в Ташкенті українка Ольга Савчук і росіянка Аріна Родіонова (2) поступилися російсько–білоруському дуету Панова/Пучек — 6:7, 4:6.

Білоруська екстраліга. 7–й тур. «Шинник» — «Сокіл» — 3:0 (0:0, 3:0, 0:0; Шевельов, 25; Короткевич, 28 (більш.); Михайлов, 31 (більш.)), «Металург» — «Гомель» — 3:1, «Вітебськ» — «Шахтар» — 2:6, «Хімік–СКА» — «Хімволокно» — 2:3, «Німан» — «Юність» — 3:6, «Брест» — «Металургс» — 4:1.

Лідери: «Металург» — 21, «Юність» — 17, «Шахтар» — 15, «Сокіл» — 13, «Німан» — 12.

* * *

Обидва українські легіонери взяли участь у контрольних матчах своїх команд НХЛ. Олексій Понікаровський закинув єдину шайбу «Лос–Анджелеса» у ворота «Фінікса», але його команда програла 1:2. Руслан Федотенко зіграв 14 хвилин за «Рейнджерз» проти «Нью–Джерсі» (4:3 ОТ), за які зробив 6 кидків.

Іспанія. Прімеро. Завершальні матчі 4–го туру. «Севілья» — «Расинг» — 1:1, «Гетафе» — «Малага» — 0:2, «Вільяреал» — «Депортиво» — 1:0.