14.09.2010

Американці вчетверте стали чемпіонами світу. До цього востаннє вони вигравали титул у 1994 році. Найрезультативнішого гравця фіналу — 21–річного Кевіна Дюранта з «Оклахоми» — назвали найкориснішим і на всьому турнірі.

Чемпіонат світу (Туреччина). Чоловіки. 1/2 фіналу. США — Литва — 89:74, Туреччина — Сербія — 83:82. За третє місце. Литва — Сербія — 99:88. Фінал. США — Туреччина — 81:64 (22:17, 20:15, 19:16, 20:16; Дюрант (28) — Тюркоглу (16)).

«Сокіл» не може виграти в Гродно вже п’ять років.

Білоруська екстраліга. 2–й тур. «Німан» — «Сокіл» — 3:1 (2:0, 1:1, 0:0; Полушин, 4 (більш.); Панцирєв, 6 (більш.); Якимович, 37 (більш.) — В. Тимченко, 29 (більш.)), «Брест» — «Гомель» — 3:5, «Юність» — «Хімволокно» — 5:3, «Металургс» — «Шахтар» — 0:3, «Вітебськ» — «Шинник» — 3:2, «Хімік–СКА» — «Металург» — 1:3.

Лідери: «Шахтар», «Металург», «Німан» — 6... «Сокіл» — 3...

Тріатлон

У великому фіналі чемпіонату світу, що відбувся в Будапешті, українські тріатлоністи залишилися без медалей. У змаганнях чоловіків Данило Сапунов фінішував 45–м, а Андрій Глущенко зійшов із дистанції. У жінок Інна Циганок виявилася аж 55–ю, а Олеся Пристайко фінішу не дісталася.

Головна медальна надія України, Юлія Сапунова, виступала серед молоді до 23 років, де показала 11–й результат. На цій же позиції завершив змагання серед молодих чоловіків наш Ростислав Пєвцов.

Велоспорт

Переможцями чергових трьох відрізків супербагатоденки «Вуельта» стали британець Кавендіш («Коламбія»), іспанці Родрігес («Катюша») і Барредо («Квік степ»). Після 15 етапів трійку лідерів загального заліку складають італієць Нібалі («Ліквігас»), іспанці Родрігес (+0,04) і Москера («Галісія», +0,39).